06 Eylül 2011, Salı 10:40:10

HAVADA CESETLE YOLCULUK!

Avustralya hava yolu şirketlerinden Jetstar’ın geçen hafta Singapur-Yeni Zelanda seferi sırasında yolculardan Robert Rippingale (31), sevgilisi Vanessa Preechakul’un yanında film izleyip yemek yerken öldü...
  • Sen önce Divert yazmasını öğren.
  • Ölen yolcu için , ölüm kararı doktor tarafından verildiyse divert edilmesi gerekli değildir.thy dede ölen yolcu çok oldu gidilen meydana inildi.ama 9 saat çok tabii başka şeyler düşünülebilirdi. uçakta AED yokmış demekki muhtemelen kurtarılırdı yolcu.burda kalp krizi olup olmadığını anlamak sorun.zaten kalp krizi değilse AED şok vermiyor o ayrı.Kalp krizi ihtimali varsa bağla gitsin.Krizse alet verecek zaten şoku.
  • ceset için bunu yapmak ne kadar akıl karı,kuralları bilmiyorsanız yorum yapmayın.
  • Horizontal passenger .
Doktor ve iki hemşirenin hemen müdahale ettiği Rippingale kurtarılamadı. Daha önce kalp sorunu yaşadığı belirtilen Rippingale’in ölüm nedeni otopsi sonucu belirlenecek.

Havayolu şirketi ise 9 saati aşkın bir süre boyunca cesetle seyahat etmek zorunda kalan tüm yolcularına gelecek seferlerde indirim önerdi.

Hürriyet
HAVADA CESETLE YOLCULUK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 7 yıl önce
Sen önce Divert yazmasını öğren.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ölen yolcu için , ölüm kararı doktor tarafından verildiyse divert edilmesi gerekli değildir.thy dede ölen yolcu çok oldu gidilen meydana inildi.ama 9 saat çok tabii başka şeyler düşünülebilirdi. uçakta AED yokmış demekki muhtemelen kurtarılırdı yolcu.burda kalp krizi olup olmadığını anlamak sorun.zaten kalp krizi değilse AED şok vermiyor o ayrı.Kalp krizi ihtimali varsa bağla gitsin.Krizse alet verecek zaten şoku.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ceset için bunu yapmak ne kadar akıl karı,kuralları bilmiyorsanız yorum yapmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Horizontal passenger .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000