17 Aralık 2012, Pazartesi 17:05:46

HAVADA BİR ŞOK DAHA

Kayı gruba bağlı German SKY’dan sonra Almanya merkezli XL Airways Germany şirketi de, kış sezonu operasyonlarını durdurdu.
  • varan 2 , darisi ...
  • Oger turun neden xl yerine baska ucak kiraladigi belli oldu
  • Yalniz resimdeki görünen uçak XL FRANCE a ait bir A330. Bende XL France uçuslari durdurdu zannettim fakat daha birkaç gün önce Airbüsten yepyeni bir A333 aldilar.
  • bu durumdan çıkmanın planını yapmıştır adamlar sonuç ta bir günde sıkıntı olmadı ya şirkete

Ekonomik kriz bir şirketi daha vurdu. Almanya’nın Frankfurt merkezli havayolu şirketi XL Airways, kış operasyonlarını durdurduğunu açıkladı. Filosunda 5 adet Boeing 737-800 tipi uçak bulunan şirketin kış operasyonlarını durdurması şaşkınlık yarattı.


Bilindiği gibi Türk şirket German SKY da, Almanya’daki vergi politikasını gerekçe göstererek operasyonlarını durdurduğunu açıklamıştı.

HAVADA BİR ŞOK DAHA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
varan 2 , darisi ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
murat ~ 6 yıl önce
Oger turun neden xl yerine baska ucak kiraladigi belli oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DUS BIR BILEN ~ 6 yıl önce
NEDENI BELLI ADAMLAR ANCAK BU KADAR DAYANABILDI.SUN EXPRESS DE KURTULMAGA CALISIYOR ÖGERDEN.SIMDI SIRA HAMBURG HAVAYOLUNDA; ONLARI DAHA ÖNCE BLUE WINGS OLARAK BATIRMISLARDI.SIMDI TAMAMEN BITIRECEKLER.AVRUPANIN ENCOK TAKIP ISINE DEVAM EDEN UCAK SIRKETI.AFFERIN
XL ~ 6 yıl önce
Yalniz resimdeki görünen uçak XL FRANCE a ait bir A330. Bende XL France uçuslari durdurdu zannettim fakat daha birkaç gün önce Airbüsten yepyeni bir A333 aldilar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sky havayolları işini bilir ~ 6 yıl önce
bu durumdan çıkmanın planını yapmıştır adamlar sonuç ta bir günde sıkıntı olmadı ya şirkete

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Güldürmeyin insanı yahu ... ~ 6 yıl önce
German Sky'ın uçuşlarını "iş bilerek" durdurmadığı aksine uçuşların LBA (Alman Otoritesi) tarafından maddi sıkıntı içinde oldukları için "durdurulduğu" ortada iken halen nasıl "işini bilir" yazabiliyorsunuz anlamak mümkün değil :(

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000