20 Nisan 2016, Çarşamba 10:08:53

Havada 1 milyar sterlinlik anlaşma

Endonezya Devlet Başkanı Joko Widodo’nun İngiltere’ye yaptığı resmi ziyaret kapsamında 1 milyar sterlinlik havacılık anlaşmasının imzalandığı bildirildi.
  • Sen muslumanlara. Yobaz diyemesin , Yobaz allahini kitabini ve. Peygamberi tanimiyan Yobazdir ,
  • A350 ÇIKTI, A330 HALA SATIŞTA NE UÇAKMIŞ BEA.
  • bazıları konuşur endonezya iş yapar...
  • dünyanın en kalabalık müslüman ülkesi endonezya müslümanın en büyük düşmanlarından ingiltere ile onların kasasına 1 milyar sterlin koyacak bir anlaşma yapmış ne güzel ! müslümanlar,çalışmamaya,tembelliğe,yobazlığa,eğitimsizliğe,kalitesizliğe,birlik olmamaya,işi bilene vermemeye,yandaşçılığa,rüşvet yemeye,kendi insanıyla savaşmaya,onların hakkını yemeye,emperyalistlerce birbirlerine düşürülmelerini izlemeye,uyumaya devam etsinler,gayri müslümlerce daha çoook sömürülsünler !

Endonezya Devlet Başkanı Joko Widodo’nun İngiltere’ye yaptığı resmi ziyaret kapsamında toplam 1 milyar sterlin değerinde havacılık anlaşması imzalandı.

İngiltere Başbakanlığından yapılan açıklamada, Endonezya Devlet Başkanı Joko Widodo’nun İngiltere’deki resmi ziyareti kapsamında, Endonezya’nın ulusal havayolu Garuda Indonesia’nın Airbus ve Rolls-Royce ile anlaşma imzaladığı belirtildi.

Anlaşma kapsamında Garuda Indonesia’nın 14 adet A330 model uçağının A330neo ile yenilenmesi planlanıyor.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan İngiltere Başbakanı David Cameron, “Bu anlaşma 2030 yılında dünyanın en büyük 7. ekonomisi olmaya hazırlanan Endonezya ile aramızdaki bağların artan önemini gösteriyor” yorumunu yaptı.

İngiltere’nin Endonezya’daki beşinci en büyük yatırımcı ülke olduğunun altını çizen Cameron, “Daha fazla İngiliz işletmesinin bu fırsatlardan yararlanmasını istiyoruz” dedi.

Havada 1 milyar sterlinlik anlaşma

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Sata barbara ~ 2 yıl önce
Sen muslumanlara. Yobaz diyemesin , Yobaz allahini kitabini ve. Peygamberi tanimiyan Yobazdir ,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
330 cu ~ 2 yıl önce
A350 ÇIKTI, A330 HALA SATIŞTA NE UÇAKMIŞ BEA.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
helal ~ 2 yıl önce
bazıları konuşur endonezya iş yapar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rulet ~ 2 yıl önce
rulet masasından kalkabilse iş yapacak ama... zor oluyo kalkması :))
anlaşma ! ~ 2 yıl önce
dünyanın en kalabalık müslüman ülkesi endonezya müslümanın en büyük düşmanlarından ingiltere ile onların kasasına 1 milyar sterlin koyacak bir anlaşma yapmış ne güzel ! müslümanlar,çalışmamaya,tembelliğe,yobazlığa,eğitimsizliğe,kalitesizliğe,birlik olmamaya,işi bilene vermemeye,yandaşçılığa,rüşvet yemeye,kendi insanıyla savaşmaya,onların hakkını yemeye,emperyalistlerce birbirlerine düşürülmelerini izlemeye,uyumaya devam etsinler,gayri müslümlerce daha çoook sömürülsünler !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SARAY SAW ~ 2 yıl önce
AMIN BETER OLSUNLAR.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000