11 Mart 2009, Çarşamba 09:01:30

HAVACILIKTA BÜYÜK SKANDAL!

Belçika'da faaliyetlerini sürdüren Sabena Technic'in uçak bakımlarında "bilerek ve isteyerek" ciddi hatalar yaptığı öne sürüldü.
  • Ayıp ya, A ve C bakımlarını mı atlamış. Sen ne sandın ya havacılığı, bakım isini... Arabanı sanayideki Ali ustaya bıraktığını falanmı zannettin? Uluslararasi havacilik yayin organlari hangileriymiş bi soyle bakalim. Kim gormuş kayıtlarıda sallıyor? Ona göre konuşalım bizde.
  • arkadaslar, uluslararasi havacilik yayin organlarini takip ederseniz; THY nin en son A ve C bakimlarini atladigini gorebilirsiniz.Kazaya sebep olarak da teknik ihmal gosteriliyor.pohpohlamadan once dikkat edin. çamur at, izi kalsin diye bir laf var. bu sektorde kim kimin ne oldugunu bilir.ona gore konusalim.
  • çok sasilacak bir durum. bakanin durup dururken boyle bir sey soylemesi..... Sabena havayolu iken çok kaliteliydi, simdi teknigi de hala kaliteli olarak biliniyor. asilsiz olabilir
  • Başlığa bakınca bir skandal içeriği varmış gibi geldi ama hiç bir içerik yok... Ne için tartışılıyor burda anlamadım...Hiç bir sonuç yada eylem yok..

Belçika'nın Zwentem Havaalanı'nda faaliyetlerini yürüten Sabena Technic'in, bakım çalışmalarında kasıtlı olarak son derece ciddi hatalar yaptığının anlaşılması üzerine geniş çaplı resmi soruşturma başlatıldı.

Sabena Technic adlı şirketin yaptığı hataları "anormal" olarak değerlendiren Belçika Ulaştırma Bakanı Etienne Schoupe, "Teknisyenlerin umarsamazlığından veya bir vurdumduymazlıktan kaynaklanabilecek hatalar olmadığını" söyledi.

Bahsi geçen hataların çok ciddi sonuçlar doğurabileceğini ifade eden Bakan Schoupe, uçak bakımları ile ilgili denetimlerin katılaştırıldığını ve önceki ay bakımı yapılan uçakların yeniden kontrol edildiğini bildirdi.

HAVACILIKTA BÜYÜK SKANDAL!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
Ayıp ya, A ve C bakımlarını mı atlamış. Sen ne sandın ya havacılığı, bakım isini... Arabanı sanayideki Ali ustaya bıraktığını falanmı zannettin? Uluslararasi havacilik yayin organlari hangileriymiş bi soyle bakalim. Kim gormuş kayıtlarıda sallıyor? Ona göre konuşalım bizde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
arkadaslar, uluslararasi havacilik yayin organlarini takip ederseniz; THY nin en son A ve C bakimlarini atladigini gorebilirsiniz.Kazaya sebep olarak da teknik ihmal gosteriliyor.pohpohlamadan once dikkat edin. çamur at, izi kalsin diye bir laf var. bu sektorde kim kimin ne oldugunu bilir.ona gore konusalim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
çok sasilacak bir durum. bakanin durup dururken boyle bir sey soylemesi..... Sabena havayolu iken çok kaliteliydi, simdi teknigi de hala kaliteli olarak biliniyor. asilsiz olabilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Başlığa bakınca bir skandal içeriği varmış gibi geldi ama hiç bir içerik yok... Ne için tartışılıyor burda anlamadım...Hiç bir sonuç yada eylem yok..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000