10 Ekim 2008, Cuma 11:38:10

Havacılıkta beklenmeyen ölüm!

Uzun süre Kuzu Kargo Havayolları’nın Teknik Müdürlüğü’nün yapan Mehmet Balkanlı yaşamak için göç ettiği Çin’de kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
  • ALLAH TAHSILATINI AFFETSIN KONYADAN BİLAL UGUR
  • MEHMET KARDESIME ALLAHTAN RAHMET DILERIM BERABER CALISTIGIMIZ KONYADA GUZEL GUNLERIMIZ OLDU IYI VE DOST CANLISI ARKADASIM MEKANIN CENNET OLSUN AILESINE DE SABIRLAR DILIYORUM
  • ESKİ KÜÇÜK ÇIRAĞIMIZ MEHMET BALKANLI NIN ANİ VEFATINI DUYDUK EN ÇOK YAKILMA OLAYINA ÜZÜLDÜK ALLAH TAKSİRATINI AFFETSİN
  • .müdürüme allahtan rahmet dilerim.dünyanın öbür ucunda çalışsam bile arkamda onun olması bana her zaman güven verdi.acı habere çok üzüldüm.mehmet beyle yurt dışında bazı olaylarda yanındaydım.gerçekten o bir teknik müdürdü ve kuzu için nasıl çabaladağına şahidim.mekanın cennet olsun mehmet müdürüm.

Kuzu Kargo Havayolları’nın Teknik Müdürlüğü’nü yapan Mehmet Balkanlı Çin’de kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Kuzu Havayolları Teknik Müdürlüğü’nü yaptıktan sonra yaklaşık altı ay önce şirketten ayrılarak Çin’e yerleşen Mehmet Balkanlı, dün geçirdiği kalp krizi sebebiyle hayatını kaybetti.

 

Mehmet Balkanlı’nın eşinden ayrıldığı ve bu sebeple Çin’e yerleştiği belirtilirken cenazeye sahip çıkan Kuzu Havayolları, şimdi Mehmet Balkanlı’nın ailesine ulaşmaya çalışıyor.

 

Havacılık sektöründeki arkadaşlarından yardım isteyen Kuzu Havayolları, Mehmet Balkanlı’nın ailesini bilenlerin temasa geçmelerini arzu ediyor.

Havacılıkta beklenmeyen ölüm!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

UGUR ~ 9 yıl önce
ALLAH TAHSILATINI AFFETSIN KONYADAN BİLAL UGUR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
UGUR ~ 9 yıl önce
MEHMET KARDESIME ALLAHTAN RAHMET DILERIM BERABER CALISTIGIMIZ KONYADA GUZEL GUNLERIMIZ OLDU IYI VE DOST CANLISI ARKADASIM MEKANIN CENNET OLSUN AILESINE DE SABIRLAR DILIYORUM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ULUKAYA AİLESİ ~ 9 yıl önce
ESKİ KÜÇÜK ÇIRAĞIMIZ MEHMET BALKANLI NIN ANİ VEFATINI DUYDUK EN ÇOK YAKILMA OLAYINA ÜZÜLDÜK ALLAH TAKSİRATINI AFFETSİN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 10 yıl önce
.müdürüme allahtan rahmet dilerim.dünyanın öbür ucunda çalışsam bile arkamda onun olması bana her zaman güven verdi.acı habere çok üzüldüm.mehmet beyle yurt dışında bazı olaylarda yanındaydım.gerçekten o bir teknik müdürdü ve kuzu için nasıl çabaladağına şahidim.mekanın cennet olsun mehmet müdürüm.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000