19 Nisan 2011, Salı 15:05:06

"HAVACILIK TAZMİNATI İÇİN MÜCADELEMİZ SÜRECEK"

Türk Ulaşım Sendikası İstanbul 1 No'lu Şubesi ile Birleşik Taşımacılık Çalışanları Sendikası İstanbul 2 No'lu Şubesi, Havacılık Tazminatları ile ilgili hakları için mücadele edeceklerini belirterek ortak bir açıklama yayınladı.
  • böyle birbirinize sataşarak hiç bir yere varamazsınız, kimbilir kaç yaşındasınız, azıcık büyüyün. insanı da kurumdan soğutmayın lütfen.
  • ağlamayan çocuğa hiçbir yerde meme vermezler.
  • sevgili arkadaşlar tüm yorumlarınızı okudum üzülerek söylüyorum ki ne olduğunun farkında olmayan bir sürü insan hayatı boyunca kendinden başkasını düşünmemiş bir toplum olmuşuz sizi nelerin beklediğinin farkında bile değilsiniz.
  • yıllardır çeşitli adlar altında"pasif direniş" yaptınız ne kazandınız?popüler adıyla söyleyim:kol senter.hadi anam direnmeye devam....

İşte o açıklama:

"BASINA VE KAMUOYUNA ÇAĞRIMIZDIR

Bizler DHMİ’de örgütlü iki sendika olarak diyoruz ki;

Havacılık Tazminatlarımız ödeninceye kadar birlikte mücadele etmeye kararlıyız. Tazminatlarımız 15 Nisan 2011 tarihinde ödenmediği için 22 Nisan 2011 Cuma günü saat 12.30 da D Blok önünde basın açıklaması yapılacaktır.

Katılımınızı bekler çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Hak verilmez, alınır. Haklar örgütlü kazanılır.

TÜRK ULAŞIM SENDİKASI 
İST. 1. NOLU ŞUBE 

BİRLEŞİK TAŞIMACILIK
ÇALIŞANLARI SENDİKASI
İST.2. NOLU ŞUBE"

"HAVACILIK TAZMİNATI İÇİN MÜCADELEMİZ SÜRECEK"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 7 yıl önce
böyle birbirinize sataşarak hiç bir yere varamazsınız, kimbilir kaç yaşındasınız, azıcık büyüyün. insanı da kurumdan soğutmayın lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ağlamayan çocuğa hiçbir yerde meme vermezler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sevgili arkadaşlar tüm yorumlarınızı okudum üzülerek söylüyorum ki ne olduğunun farkında olmayan bir sürü insan hayatı boyunca kendinden başkasını düşünmemiş bir toplum olmuşuz sizi nelerin beklediğinin farkında bile değilsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yıllardır çeşitli adlar altında"pasif direniş" yaptınız ne kazandınız?popüler adıyla söyleyim:kol senter.hadi anam direnmeye devam....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000