06 Temmuz 2011, Çarşamba 10:05:59

HAVACILIK SEKTÖRÜNE DE GİRİYOR!

Ünlü giyim fiması Tekbir Giyim, havacılık sektörüne de giriyor...
  • Saçma sapan yorumları okudum.Kimisi laiklikten bahsetmiş kimisi tahrik olmuş falann oooffffff çokkk geri kafalı yorumlar yapılmışş.Tebrikk ederim böyle bir çalışmayı başarılar dilerimm...
  • ufff soldakinin sac telini gordum acayip tahrik oldum. hehehehe. ucuk bunlar
  • Bunları burada beğenen arkadaşları iranda yaşamaya davet ediyorum. Siz gidin oralarda özlediğiniz yaşamı yaşayın. Bırakın Türkiye Cumhuriyeti Atatürkçü ve çağdaş kalsın. Gericilerle işimiz olmasın.
  • yakında thy giydirirler
Türkiye'nin en önemli tesettür giyim firması durumunda olan Tekbir Giyim, havacılık sektöründe de ses getirecek anlaşmalara imza atmaya hazırlanıyor.

Bayanların kapalı giyimdeki en önemli adresi konumunda olan Tekbir Giyim, İran, Arnavutluk ve Arap havayolu şirketleriyle görüşmeler yapıyor.

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre Tekbir  Giyim, İran Air ve Albanian Havayolları'na örnek olarak bir kaç farklı konsept sundu ve gelecek cevaba göre sipariş işlemlerine başlayacak.
 
İran ve Arnavutluk Havayolları ile anlaşma noktasında olan Tekbir Giyim'in Arabistan'da da bir kaç şirketle temas halinde olduğu öğrenildi.


 
Konu ile ilgili görüşlerine başvurduğumuz Tekbir Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karaduman, 'Sözkonusu şirketlerden bize teklif geldi. Biz de kıyafetleri tasarlayıp gönderdik. Ancak henüz yanıt gelmedi. Gelecek yanıta göre hareket edeceğiz. Bizim yapamayacağımız kıyafet yok' dedi.
 
İşte Tekbir Giyim'in İran ve Arnavutluk Havayolları'na gönderdiği örnek konseptler:

©AirportHaber Özel
 
HAVACILIK SEKTÖRÜNE DE GİRİYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Misafir ~ 7 yıl önce
Saçma sapan yorumları okudum.Kimisi laiklikten bahsetmiş kimisi tahrik olmuş falann oooffffff çokkk geri kafalı yorumlar yapılmışş.Tebrikk ederim böyle bir çalışmayı başarılar dilerimm...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ufff soldakinin sac telini gordum acayip tahrik oldum. hehehehe. ucuk bunlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bunları burada beğenen arkadaşları iranda yaşamaya davet ediyorum. Siz gidin oralarda özlediğiniz yaşamı yaşayın. Bırakın Türkiye Cumhuriyeti Atatürkçü ve çağdaş kalsın. Gericilerle işimiz olmasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yakında thy giydirirler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000