10 Haziran 2009, Çarşamba 10:07:02

HAVACILIK SEKTÖRÜNDE FLAŞ GELİŞME

Teknik ve mali yetersizlikler nedeniyle Mart 2008’de uçuş lisansı iptal edilen Tarhan Tower Havayolları’nın sahibi olan Tarhan ailesi, havacılık sevdasından vazgeçmiyor. Selahattin ve Yurdakan Tarhan hangi ülkede havayolu şirketi kurmak için kolları sıvadı?
  • BU SÜTUNLARA YAZI YAZAN TEKNİK KÖKENLİ ARKADAŞLAR... 3/8 DEN EVVEL KAÇ ANAHTAR VARDIR.. SONRASINDA KAÇ ANAHTAR VARDIR DESEM CEVAP ANCAK 15 GÜNDE GELİR.. AYRICA BİRDE HANGİ ANAHTARIN MESELA 1/4 ANAHTARIN SIKACAĞI TORK MİKTARINI BİLİRMİSİNİZ..YOKSA KAFANIZA GÖREMİ SIKARSINIZ.. ŞİMDİ BAZI UYANIKLAR YAPMA YAHU DEYİP TORKMETRE LERİ OLDUĞUNU SÖYLERLER.İŞTE
  • BEN HAVACILIK YAPARKEN SİZİN YAZDIĞINIZ İSİMLER .....ORTADA YOKTU NE YAZDI İSEM DOĞRUDUR. SEN SANA DOĞRU GELİYORSA ONA BAK ...YOKSA KAFAN KARIŞIR...ŞUANDAKİ EN ESKİ YÖNETİCİ KONUMUNDAKİ İŞ ARKADAŞLAEIMDI ..BAZILARI TABİKİ BİR ÇOĞUDA 1987 DEN SÖNRADIR..DOĞRU BİR TANEDİR.
  • Deneyimli havacı kim acaba ,Sezgin beymi,Işık beymi yoksa Aydın beymi,l vs. vs..lütfen açıklayın da biz de bilelim.Ne dersiniz sn.tarhan ailesi. Allah yolunuzu açık etsin
  • BÖYLE GÜZEL BİR ŞİRKET ZORLANIYOR..NEDENLERİ İSE YAPTIĞI İŞLERDEN PARA ALAMAMASI DENİYOR..VEYA KENDİ HATALARIDIR. ANCAK NEDEN SON ZAMANLARDA BU ŞİRKETTEN AYRILANLARIN SAYISI ARTTI BİR İNCELEDİNİZMİ.AYRILAN KURNAZLAR HEP AYNI TİPLER ..CAMİA İÇİNDE FIRILDAK GİBİ DÖNÜYORLAR.İŞTE ŞİMDİ HER ARKALARINDA BIRAKTIKLARI YERLER ZORLANIYOR. İLK ZAMAN HERŞEY GÜZEL ÜCRETLER YÜKSEK PARA ALIYORLAR..GENÇLER İŞ GÜCÜ ONLAR LİSANS GÜÇLERİNİ KOYUYORLAR. SONRA TAVAN TABAN MESELESİ BAŞLIYOR. İÇİNDEN ÇIKILMAZ DURUM ORTAYA ÇIKIYOR. ONUN İÇİN BIRAKIN TT VEYA BAŞKASI İŞ KURSUNLAE YOKSA SOKAKTASINIZ.

Türk sivil havacılık sahnesinden olaylı şekilde çekilen Tarhan Tower Havayolları, rotayı  Makedonya’ya çevirdi.

Ortadoğu’da turizm, tekstil ve gıda sektöründe faaliyet gösterirken havacılık sektörüne giriş yapan Tarhan ailesi, iki yıl kaldığı sektörde en çok tartışılan ve konuşulan şirketlerden biri olmuştu.

Teknik ve mali yetersizlikler gerekçe gösterilerek önce uçuş lisansı askıya alınan, ardından verilen sürede eksikliklerini gidermediği için Mart 2008’de lisansı tamamen iptal edilen Tarhan Tower Havayolları, tarihin tozlu sayfalarındaki yerini alsa da Tarhan ailesi havacılıktan kopmaya hiç niyetli değil.

Türkiye’de umduklarını bulamayan Selahattin ve Yurdakan Tarhan, Makedonya’da bir havayolu şirketi kurmak için harekete geçti.

Türkiye’den deneyimli bir havacının da içinde olduğu projenin detayları hakkında henüz detaylı bilgi edinilemezken Tarhanlar’ın bu konudaki açıklaması merakla bekleniyor.

©AirportHaber.com

UYARI

HAVACILIK SEKTÖRÜNDE FLAŞ GELİŞME

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 9 yıl önce
BU SÜTUNLARA YAZI YAZAN TEKNİK KÖKENLİ ARKADAŞLAR... 3/8 DEN EVVEL KAÇ ANAHTAR VARDIR.. SONRASINDA KAÇ ANAHTAR VARDIR DESEM CEVAP ANCAK 15 GÜNDE GELİR.. AYRICA BİRDE HANGİ ANAHTARIN MESELA 1/4 ANAHTARIN SIKACAĞI TORK MİKTARINI BİLİRMİSİNİZ..YOKSA KAFANIZA GÖREMİ SIKARSINIZ.. ŞİMDİ BAZI UYANIKLAR YAPMA YAHU DEYİP TORKMETRE LERİ OLDUĞUNU SÖYLERLER.İŞTE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
BEN HAVACILIK YAPARKEN SİZİN YAZDIĞINIZ İSİMLER .....ORTADA YOKTU NE YAZDI İSEM DOĞRUDUR. SEN SANA DOĞRU GELİYORSA ONA BAK ...YOKSA KAFAN KARIŞIR...ŞUANDAKİ EN ESKİ YÖNETİCİ KONUMUNDAKİ İŞ ARKADAŞLAEIMDI ..BAZILARI TABİKİ BİR ÇOĞUDA 1987 DEN SÖNRADIR..DOĞRU BİR TANEDİR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Deneyimli havacı kim acaba ,Sezgin beymi,Işık beymi yoksa Aydın beymi,l vs. vs..lütfen açıklayın da biz de bilelim.Ne dersiniz sn.tarhan ailesi. Allah yolunuzu açık etsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
BÖYLE GÜZEL BİR ŞİRKET ZORLANIYOR..NEDENLERİ İSE YAPTIĞI İŞLERDEN PARA ALAMAMASI DENİYOR..VEYA KENDİ HATALARIDIR. ANCAK NEDEN SON ZAMANLARDA BU ŞİRKETTEN AYRILANLARIN SAYISI ARTTI BİR İNCELEDİNİZMİ.AYRILAN KURNAZLAR HEP AYNI TİPLER ..CAMİA İÇİNDE FIRILDAK GİBİ DÖNÜYORLAR.İŞTE ŞİMDİ HER ARKALARINDA BIRAKTIKLARI YERLER ZORLANIYOR. İLK ZAMAN HERŞEY GÜZEL ÜCRETLER YÜKSEK PARA ALIYORLAR..GENÇLER İŞ GÜCÜ ONLAR LİSANS GÜÇLERİNİ KOYUYORLAR. SONRA TAVAN TABAN MESELESİ BAŞLIYOR. İÇİNDEN ÇIKILMAZ DURUM ORTAYA ÇIKIYOR. ONUN İÇİN BIRAKIN TT VEYA BAŞKASI İŞ KURSUNLAE YOKSA SOKAKTASINIZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000