25 Mayıs 2009, Pazartesi 10:22:13

Havacılık sektöründe artık TurkeyAviation da var

Berke Havacılık Organizasyon ve Turizm Ltd. Şti, havacılık sektörüne TurkeyAviation, TurkeyJets ve TurkeyHelicopter markalarıyla girdi.
  • Laleli kardeşlerim sizin anlayışınız kıt herhalde. 1) Thy tek başına bayrak taşıyıcımız değildir Türkiye Cumhuriyetine tescilli TC- *** işareti ve Türk bayrağı taşıyan ve yabancı hava sahalarında ve havaalanlarında Türk bayrağını gösteren tüm sivil uçaklar ve TSK kanat işareti ve Türk bayrağı taşıyan askeri uçaklarımız.Bayrak taşıyıcılarımızdır. 2) Aşağıdaki yorumdaki *THY*Turkey Airlines değil. Değil mi? başlığını da anlayamamışsınız.
  • Hâlâ bayrak taşıyıcısının ismini bilmeyenler var galiba. İşte onlar için öğrenme fırsatı. THY: "Türk Hava Yolları". Yani: "Turkish Airlines". "Turkey Airlines" değil...
  • Türkiyenin adını İngilizce hindi olmasını isteyen ne kadar adam varmış.Hayret ettim. Millet bu yanlışı düzeltmeye çalışırken.Hala muhalefet edenler var. Her yerden Turkey ismini kaldırmamız lazım.Hatta her yere TÜRKİYE yazmalıyız.Yabancıyıda yazmaya mecbur etmeliyiz.Bu kararname olmalı kanun olmalı.Düzelmeli.
  • Siz o zamanlar bu tartismayi yaptiniz diye biz simdi bos mu verelim? Bir ise yaramamis yaptiklariniz, belki simdi hep beraber bir seyler yapariz. Ama siz bu konuya inanmiyorsunuz yoksa boyle demezdiniz...Tipik Hindi davranisi :)))

TurkeyAviation, yurtiçi ve yurtdışı pazara yolcu uçağı, özel jet ve helikopter kiralama hizmetleri vererek, Türkiye havacılık sektöründe önemli bir boşluğu, özel uçak kiralama pazarını doldurmayı hedefliyor.

TurkeyAviation, çatısı altındaki TurkeyJets ve TurkeyHelicopter markalarıyla genç, dinamik ve hızlı hareket edebilen aynı zamanda güvenlik ve konforun ön planda tutulduğu hizmetler sunacak. Şirket, ulusal ve uluslararası pazarda kiralama hizmetleriyle de fark yaratmayı amaçlıyor.

TurkeyAviation, yolcu uçağı, özel Jet, helikopter kiralamanın yanı sıra kişiye özel sunduğu VIP hizmetleriyle de göz dolduruyor. Profesyonel kadrosu, sistemli ve üstün hizmet anlayışıyla ulaşımda havayolunu tercih edenlere büyük kolaylıklar sağlıyor. Özellikle iş adamlarına, profesyonellere ve turizme yönelik sunduğu konforlu hizmetlerle ulaşımı sorun olmaktan çıkaran TurkeyAviation, şehirlerarası mesafeleri, ülkeler arası seyahatlerinizi zaman kaybetmeden, sizin istediğiniz gün ve saatte sizin adınıza planlayarak, konforu ve prestiji ayağınıza getiriyor.

Havalimanına TurkeyAviation ile gelebilir, havalimanındaki uzun kuyruklarda, pasaport, bagaj ve benzeri sıkıcı işlemlerle uğraşmak yerine keyfinize bakabilirsiniz. TurkeyAviation’ın profesyonel ekibi sizin yerinize tüm bu işlemleri kısa sürede bitirirken, siz kahvenizi yudumlayarak gazetenizi okuyabilir, gideceğiniz yerdeki programınızı gözden geçirebilirsiniz.
 
Müşterilerinin gerek uçuş, gerekse uçuş öncesi ve sonrası tüm ihtiyaçlarını bilerek, bu talepleri karşılamak için farklı çözümler sunan TurkeyAviation, değerlerine bağlı, kaliteli ve başarılı hizmetleri ile yolcularına her zaman en güvenli hizmeti sunmaya devam ediyor.

Havacılık sektöründe artık TurkeyAviation da var

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 9 yıl önce
Laleli kardeşlerim sizin anlayışınız kıt herhalde. 1) Thy tek başına bayrak taşıyıcımız değildir Türkiye Cumhuriyetine tescilli TC- *** işareti ve Türk bayrağı taşıyan ve yabancı hava sahalarında ve havaalanlarında Türk bayrağını gösteren tüm sivil uçaklar ve TSK kanat işareti ve Türk bayrağı taşıyan askeri uçaklarımız.Bayrak taşıyıcılarımızdır. 2) Aşağıdaki yorumdaki *THY*Turkey Airlines değil. Değil mi? başlığını da anlayamamışsınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Hâlâ bayrak taşıyıcısının ismini bilmeyenler var galiba. İşte onlar için öğrenme fırsatı. THY: "Türk Hava Yolları". Yani: "Turkish Airlines". "Turkey Airlines" değil...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Türkiyenin adını İngilizce hindi olmasını isteyen ne kadar adam varmış.Hayret ettim. Millet bu yanlışı düzeltmeye çalışırken.Hala muhalefet edenler var. Her yerden Turkey ismini kaldırmamız lazım.Hatta her yere TÜRKİYE yazmalıyız.Yabancıyıda yazmaya mecbur etmeliyiz.Bu kararname olmalı kanun olmalı.Düzelmeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Siz o zamanlar bu tartismayi yaptiniz diye biz simdi bos mu verelim? Bir ise yaramamis yaptiklariniz, belki simdi hep beraber bir seyler yapariz. Ama siz bu konuya inanmiyorsunuz yoksa boyle demezdiniz...Tipik Hindi davranisi :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000