02 Aralık 2011, Cuma 07:10:10

HAVACILIK ONLARI DA SARDI

Türk Hava Kuvvetleri'nin 100. yıl kuruluş yıldönümü nedeniyle hazırlanan ve gösterime giren “Anadolu Kartalları” filmi Bafralı öğrencilerin büyük ilgisini çekti.
  • Her "havacıyım" diyene şu uçuş tulumu giydirilmese.... ahhh ah.
  • Birara genc kanatlar diye birsey uydurup coluga cocuga zorla tulum sattilar. Tulumuda ureten kurum yonetecisinin baldizi. Bu cocuklarin harcadigi paralar birgun cikar sizden merak etmeyin
  • ULUSAL MEDYADA BAFRA YI TANITIP TEMSİL ETTİĞİNİZ İÇİN BAŞARILAR DİLERİM.ŞÜKRÜ ŞEN
  • Karışmayın çocuklara, dağılın...
Bafra Belediyesi Sineması'nda gösterime giren “Anadolu Kartalları” filmi Fatih İlköğretim Okulu ve Kızılırmak Anadolu Öğretmen Lisesi'nden havacılığa gönül vermiş öğrenci ve öğretmenleriyle kapalı gişe oynadı. Gösterime girdiği ilk günde Fatih İlköğretim öğrenci ve öğretmenlerinden yoğun ilgi gören film akabinde Anadolu Öğretmen Lisesi, Alaçam Karayolları Kolin İlköğretim Okulu öğrenci ve öğretmenleri tarafından beğeniyle izlendi.

Havacılık faaliyetlerini sürdüren Fatih İlköğretim Okulu öğretmeni Burhan Apaydın ve Anadolu Öğretmen Lisesi öğretmeni Ergin Akyüz, “Anadolu Kartalları adlı filmin ilk üç gününde yaklaşık 400 öğrenci tarafından izlendi. Birçok öğrencinin filmi izledikten sonra geleceğe dair düşünceleri değişti. Etkilenen öğrenciler, pilotluğun yeni hedeflerinin arasında olduğunu ifade ettiler” dedi.

Havacılık kulüpleri öğretmenleri Ergin Akyüz ve Burhan Apaydın, havacılığı ve havacılık mesleğini herkese sevdirmek için okullarda havacılık faaliyetlerini, aynı zamanda yetişkinlere yönelik “GöHav” çatısı altında çalışmalarını sürdürdüklerini, havacılığın Bafra'da bir geçmişe sahip olduğunu, unutulmaması gerektiğini ve bu sporun ya da geleceğe yönelik mesleğin Bafra'da doruk noktasına ulaşması için ellerinden gelen her şeyin yapılacağını ifade ettiler.

HAVACILIK ONLARI DA SARDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 6 yıl önce
Her "havacıyım" diyene şu uçuş tulumu giydirilmese.... ahhh ah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Birara genc kanatlar diye birsey uydurup coluga cocuga zorla tulum sattilar. Tulumuda ureten kurum yonetecisinin baldizi. Bu cocuklarin harcadigi paralar birgun cikar sizden merak etmeyin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ULUSAL MEDYADA BAFRA YI TANITIP TEMSİL ETTİĞİNİZ İÇİN BAŞARILAR DİLERİM.ŞÜKRÜ ŞEN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Karışmayın çocuklara, dağılın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000