28 Ekim 2010, Perşembe 11:59:41

HAVACILIK ENDÜSTRİSİNİN GİZLİ KAHRAMANLARI

AirportHaber köşe yazarı Oktay Erdağı, geçtiğimiz hafta yersiz birçok eleştiriye maruz kalan Hava Trafik Kontrolörleri'ni köşesine taşıdı. İşte Erdağı'nın köşe yazısı...
  • Kendisinden başka kahraman tanımayan sizin gibi zat-ı muteremlerle yakinen tanıdığım Oktay beyin Kahramanlık anlayışının farklı olması çok normal sizin gibi kahramanlar üflediğinde Ankara'da Ata Kule sallanır. Pot kırdığında ise İstanbuldan Ardahana bölünmüş yol olur. Ya okuduğunu anlayamamışsın yada bu kadar anlayabiliyorsun. En iyisi sen yinede kahramanlığına devam et ama okuduğunuda anla
  • OKTAY BEY YİNE ÜFÜRMÜŞ VE POT KIRMIŞ BAŞKA BİR ŞEY SÖYLEMEK İSTEDİ HERHALDE.BU SİTEDE DÜZELTME YAPARSA MEMNUN OLURUZ.HAVACILIK HİZMETİ BİR BÜTÜNDÜRVE DOMİNO TAŞLARINA BENZER BİR TANESİNİ AYIRIRSAN HEPSİ YIKILIR.BU SEKTÖRDE GİZLİ KAHRAMANDA YOKTUR HERKES ALENİ KAHRAMANDIR.TÜM CAMİAYA KAZASIZ BELASIZ GÜNLER DİLERİM.
  • Siler için SHY-5 Yönetmeliği yazılmıştı. Sahip çıkamamışsınız deyişmiş Oktay bey ne yapsın siz hakkınıza sahip çıkmasını bilmiyorsanız.
  • yeter yaaa. herkes tutmuş kulecileri göğe yükseltiyor. bu DHMİ de diğer birimler (mesela Teknik personeller) hiç mi çalışmıyor elektriği elektroniği olmadan kuleci de pilotu da hiç bişey yapamaz siz bile sayın oktay beyy... güzel yazı yazmışsınız fakat eksik..... Lütfen diğer birimlerin yada kurumların hakkını başkalarına yedirtmeyin LÜTFEN.....!!!
Kazanılmış her savaşın ve başarılmış her işin, görünen veya görünmeyen kahramanları vardır. Başta havayolu veya havaalanı işletmeciliği olmak üzere operasyonel anlamdaki havacılık sektörünün, gizli kahramanları da hava trafik kontrolörleridir (HTK).

AirportHaber köşe yazarı Oktay Erdağı'nın köşe yazısını okumak için TIKLAYINIZ
HAVACILIK ENDÜSTRİSİNİN GİZLİ KAHRAMANLARI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 8 yıl önce
Kendisinden başka kahraman tanımayan sizin gibi zat-ı muteremlerle yakinen tanıdığım Oktay beyin Kahramanlık anlayışının farklı olması çok normal sizin gibi kahramanlar üflediğinde Ankara'da Ata Kule sallanır. Pot kırdığında ise İstanbuldan Ardahana bölünmüş yol olur. Ya okuduğunu anlayamamışsın yada bu kadar anlayabiliyorsun. En iyisi sen yinede kahramanlığına devam et ama okuduğunuda anla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
OKTAY BEY YİNE ÜFÜRMÜŞ VE POT KIRMIŞ BAŞKA BİR ŞEY SÖYLEMEK İSTEDİ HERHALDE.BU SİTEDE DÜZELTME YAPARSA MEMNUN OLURUZ.HAVACILIK HİZMETİ BİR BÜTÜNDÜRVE DOMİNO TAŞLARINA BENZER BİR TANESİNİ AYIRIRSAN HEPSİ YIKILIR.BU SEKTÖRDE GİZLİ KAHRAMANDA YOKTUR HERKES ALENİ KAHRAMANDIR.TÜM CAMİAYA KAZASIZ BELASIZ GÜNLER DİLERİM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Siler için SHY-5 Yönetmeliği yazılmıştı. Sahip çıkamamışsınız deyişmiş Oktay bey ne yapsın siz hakkınıza sahip çıkmasını bilmiyorsanız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yeter yaaa. herkes tutmuş kulecileri göğe yükseltiyor. bu DHMİ de diğer birimler (mesela Teknik personeller) hiç mi çalışmıyor elektriği elektroniği olmadan kuleci de pilotu da hiç bişey yapamaz siz bile sayın oktay beyy... güzel yazı yazmışsınız fakat eksik..... Lütfen diğer birimlerin yada kurumların hakkını başkalarına yedirtmeyin LÜTFEN.....!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000