03 Aralık 2008, Çarşamba 08:54:31

HAVACILIK BÖYLE KEHANET DUYMADI!

Bulgaristan Astroloji Birliği'nin (BAA) yayınladığı yıllık tahmin raporunda yer alan araştırmalara dayalı küresel finansal krizin 2 yıl süreceği açıklandı.
  • TÜRKİYE IÇİN geçerli.Belki kızanlar olcak ama pilotlukta torpil olmaz diye defalarca yazdık.aaaaaaaaaaaaaaaaaaaabekleyelim görelim
  • OHA AAAA..... buna inananlara yoktur herhalde insallah...allahim sen koru. ne kadar samca bise bu ya.. hadi ordan.isleri gücleri olmayan insanlar ne islerle ugraisyo görün artik..
  • Havacılıkta herşey kurallara bağlıdır.Kurallarda kanla yazılmış kurallardır,ve sektördekiler bunun bilincinde.Dolayısıyla,kaza olmayacak demek yanlış olur.Mutlaka kazalar olacaktır,bunlarda havacılığın cilvesi,ancak artacağına inanmıyorum.Her zaman ne kadar oluyorsa,gene o kadar olacak bence. Falcıların girmediği bir burası kaldı zaten.
  • yürü git yaaaaaaaaaaa...

Kriz sürecinde, yeni bir dünya finansal örgütünün kurulacağını belirten falcılar, krizi izleyen 10 yıl içinde küresel anlamda görülmemiş bir ekonomik yükseliş yaşanacağını müjdeledi.

BAA Genel Başkanı Kiril Stoychev, ülkenin önde gelen astroloji uzmanlarının katılımıyla düzenlediği basın toplantısında, 2009 yılında işsizliğin artacağı, büyük banka ve finansal teşkilatlarının iflas etmeye devam edeceklerini öne sürdü.

Stoychev, kehanette bulunmadıklarını söyleyerek, "Biz kehanetlerde bulunmuyoruz. Yıldızlar ne gösteriyorsa onu telaffuz ediyoruz" diye konuştu.

Astroloji uzmanları, küresel krizin en çok etkileyeceği alanlardan birinin havacılık sektörü olacağına işaret ederek, sektörde müşteri azalması sonucu uçak seferlerinde de azalma olacağını öne sürdüler.

Uzmanlar ayrıca, uçak kazalarında büyük artışlar olacağını da ifade ettiler.

 

HAVACILIK BÖYLE KEHANET DUYMADI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Acıama gerçek ~ 9 yıl önce
TÜRKİYE IÇİN geçerli.Belki kızanlar olcak ama pilotlukta torpil olmaz diye defalarca yazdık.aaaaaaaaaaaaaaaaaaaabekleyelim görelim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 9 yıl önce
OHA AAAA..... buna inananlara yoktur herhalde insallah...allahim sen koru. ne kadar samca bise bu ya.. hadi ordan.isleri gücleri olmayan insanlar ne islerle ugraisyo görün artik..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PPL ~ 9 yıl önce
Havacılıkta herşey kurallara bağlıdır.Kurallarda kanla yazılmış kurallardır,ve sektördekiler bunun bilincinde.Dolayısıyla,kaza olmayacak demek yanlış olur.Mutlaka kazalar olacaktır,bunlarda havacılığın cilvesi,ancak artacağına inanmıyorum.Her zaman ne kadar oluyorsa,gene o kadar olacak bence. Falcıların girmediği bir burası kaldı zaten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hadi ordan ~ 9 yıl önce
yürü git yaaaaaaaaaaa...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000