09 Temmuz 2011, Cumartesi 12:40:02

HAVACILIĞA MERAK SARDI...

Türk televizyonunun yakın zamandaki aktif yapımcısı Acun Ilıcalı uçak almakla yetinmemiş, bir de havacılık şirketi kurmuş...
  • Oturmasa bu kadar emın konusabılırmı turgay demırel bu kadar emın bır uslubla kendısıne konusabılırmı?yapmayın bu kadar ucuz degıl THY kım sucluysa bunun bedelını ne olursa olsun kım olursa olsun odemelıdır..her konun uzerıne gıden SEFA INAN aydınlatın su durumu ...
  • Tayyareyi indirdi diyen yok! Sağ koltuğa oturdu mu, oturmadı mı? Bu kadar basit! Işıl sallıyor mu? Cockpit'e girmese bunları nasıl anlatacak? Mahkemeye keşke denildiği gibi verseler de, görsek kimin boyu daha uzun!
  • ne kadar saf milletiz. THY ile ilgili asparagas bir haber çıksa hemen üstüne atlıyoruz. yok efendim ISIL ALBEN THY uçağını indirmiş de. Bu işin eğitimini gören ve bu konuda birkaç yüz saat ders alan insanlar bile küçük pırpır'ları bile indirmekte zorlanırken, hayatında lövye görmemiş veya tutmamış insanın kocaman uçağı indirmesini hayal etmek bile tuhaf geliyor. Ayrıca hiçbir uçaktaki yolcudan çok kendi hayatını tehlikeye atacak bir davranışta bulunmaz. Aslında yapılacak iş bellidir. Bunu haber diye yazan gazeteciyi ve yayınlayan gazeteyi pilotun dava etmesi gerekir.
  • Sayın acun ılıcalı nın havacılık konusundaki girişimcilik cesaretinden dolayı kendisini tebrik ediyorum. ve bu iş kolunda başarılı olacağına inanıyorum. bu benim hayalimde olup ta yapamadığım bir iş sektörü belki bir gün banada kısmet olur hayat sürprizlerle doludur belli olmaz .
Habertürk'ten Rahşan Gülşan'ın haberine göre Türk televizyonun adeta altın çocuğu olan eski muhabir yeni yapımcı Acun Ilıcalı, Cessna XLS jet aldı.
 
Bununla da yetinmeyen Ilıcalı, AF Havacılık adında bir de şirket kurdu. Başarılı yapımcının amacı uçak kiralamak ve satmak. Bu konuda tecrübeli isimlerle çalışan Ilıcalı, henüz yeni başladığı bu deneyiminden de yüksek miktarda gelir bekliyor.

Bir ara havacılık fuarlarını sık sık gezmesiyle gündeme gelen Acun Ilıcalı'nın amacının, hangi uçakların talep gördüğünü anlamak ve ne şekilde hareket etmesi gerektiğini tecrübeli isimlere danışmak olduğu anlaşıldı.

Ticari havacılığa merak saran Ilıcalı'nın başarı sağlayıp sağlayamacağı ise merak konusu.
 
HAVACILIĞA MERAK SARDI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 7 yıl önce
Oturmasa bu kadar emın konusabılırmı turgay demırel bu kadar emın bır uslubla kendısıne konusabılırmı?yapmayın bu kadar ucuz degıl THY kım sucluysa bunun bedelını ne olursa olsun kım olursa olsun odemelıdır..her konun uzerıne gıden SEFA INAN aydınlatın su durumu ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Tayyareyi indirdi diyen yok! Sağ koltuğa oturdu mu, oturmadı mı? Bu kadar basit! Işıl sallıyor mu? Cockpit'e girmese bunları nasıl anlatacak? Mahkemeye keşke denildiği gibi verseler de, görsek kimin boyu daha uzun!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ne kadar saf milletiz. THY ile ilgili asparagas bir haber çıksa hemen üstüne atlıyoruz. yok efendim ISIL ALBEN THY uçağını indirmiş de. Bu işin eğitimini gören ve bu konuda birkaç yüz saat ders alan insanlar bile küçük pırpır'ları bile indirmekte zorlanırken, hayatında lövye görmemiş veya tutmamış insanın kocaman uçağı indirmesini hayal etmek bile tuhaf geliyor. Ayrıca hiçbir uçaktaki yolcudan çok kendi hayatını tehlikeye atacak bir davranışta bulunmaz. Aslında yapılacak iş bellidir. Bunu haber diye yazan gazeteciyi ve yayınlayan gazeteyi pilotun dava etmesi gerekir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sayın acun ılıcalı nın havacılık konusundaki girişimcilik cesaretinden dolayı kendisini tebrik ediyorum. ve bu iş kolunda başarılı olacağına inanıyorum. bu benim hayalimde olup ta yapamadığım bir iş sektörü belki bir gün banada kısmet olur hayat sürprizlerle doludur belli olmaz .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000