12 Kasım 2009, Perşembe 15:45:45

Havacıların yeni adresi: Solarkent

Hava Yolları Kabin Memurları Derneği TASSA’nın ilköğretim okulu projesine destek olan Aydınlı Yapı’nın Esenyurt Haramidere’de inşa ettiği Solarkent, ev sahibi olmak isteyen havacılık sektörü çalışanlarına özel indirimlerle satışa sunuluyor.
  • YORUMLARI OKUDUM DA YA VARYA BERNA YI SOZ KONUSU ETMEYE BILE DEGMEZ.ONDAN DAHA ONEMLI SORUNLAR VAR BERNA KIM KI ONU TARTISIYORSUNUZ.
  • tassa çalişiyo bilmeyenler ne yapiyo diyo halbuki tassa bu kabin memurlarinin derneği çalacak kapisi onlar adina seçilmiş kişilerce hayir işleri mesleğin prestijini yukari çekicek işler yapiyolar sadece ayda 2 günde olmuyo kendi boşlarindanda feragt ediyolar bu iş gönül işi gönülleri bir edelim TASSAYA destek verelim BERNA ninda klabi bizimle ona çamur atmak cahillikten ileri gitmez
  • kendi güzel,kalbi güzel Berna.Allah seni bu insanların şerrinden korusun.
  • YORUMLAR YAYINLANMIYOR NEDEN

TASSA’nın öncülük ettiği projenin tanıtım toplantısında açıklamada bulunan TASSA Başkanı İzzet Levi, proje ile hem okul projemize kaynak sağlanmış olacağını hem de üyelerinin ucuza ev sahibi olacağını söyledi.

Şehit kabin memurlarının adı verileceği bir ilköğretim okulu yaptıran havayolları kabin memurları derneği TASSA ile Haramidere Solarkent’i inşa eden Aydınlı Yapı arasında bir işbirliği gerçekleştirildi. Proje ile Aydınlı Yapı TASSA’nın okul projesine destek olurken, havacılık sektörü çalışanları da kendilerine özel indirimlerle Solarkent’te ev sahibi olabilecek…

Projenin Solarkent’te yapılan tanıtım toplantısında AirportHaber ve Airport TV’ye konuşan TASSA Okul Projesi Sorumlusu ve Türk HAVAK Gayri Menkul Proje Üreticisi Ümit Şahiner ise, şimdiden sektörden bin kişinin proje hakkında bilgi almak ve Solarkent’ten ev almak için başvuru yaptığını ifade etti. Şahiner, havacılık sektörü çalışanlarının proje yeni başlamış olmasına rağmen, projeye oldukça büyük bir ilgi gösterdiğini dile getirdi.

Okul projesi hakkında da bilgi veren Şahiner, okulun yüzde 40 oranında tamamlandığını ifade etti.

Toplantıda tassa üyelerine projenin ve Solarkent’in özellikleri hakkında bilgi verilerek, proje kapsamında inşa edilen daire örnekleri de gezdirildi.

Bir artı bir, iki artı bir, üç artı bir ve beş artı bir olarak 4 tipte inşa edilen daire fiyatları ise 155 bin liradan, 550 bin lira arasında değişiyor… Ancak havayolu sektörü çalışanlarına yüzde peşin ödemelerde 20’ye varan indirimler sağlanırken, kredi ödemelerinde de yüzde 3’lük bir indirim söz konusu. Yapılan anlaşmaya göre ise, aydınlı yapı satılan her daire için TASSA’nın okul projesine yüzde 1 ile yüzde 2 arasında değişen oranlarda bağışta bulunmayı taahhüt ediyor.

İşte fotoğraflarla Solarkent:

Solarkent

Solarkent

Solarkent

Solarkent

Solarkent

Solarkent

Solarkent

Solarkent

Havacıların yeni adresi: Solarkent

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 8 yıl önce
YORUMLARI OKUDUM DA YA VARYA BERNA YI SOZ KONUSU ETMEYE BILE DEGMEZ.ONDAN DAHA ONEMLI SORUNLAR VAR BERNA KIM KI ONU TARTISIYORSUNUZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
tassa çalişiyo bilmeyenler ne yapiyo diyo halbuki tassa bu kabin memurlarinin derneği çalacak kapisi onlar adina seçilmiş kişilerce hayir işleri mesleğin prestijini yukari çekicek işler yapiyolar sadece ayda 2 günde olmuyo kendi boşlarindanda feragt ediyolar bu iş gönül işi gönülleri bir edelim TASSAYA destek verelim BERNA ninda klabi bizimle ona çamur atmak cahillikten ileri gitmez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
kendi güzel,kalbi güzel Berna.Allah seni bu insanların şerrinden korusun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
YORUMLAR YAYINLANMIYOR NEDEN

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000