01 Haziran 2017, Perşembe 16:09:31

Havacılar TASSA'nın iftarında bir araya geldi

Türk sivil havacılık camiası çalışanları ve paydaşları Hava Yolları Kabin Memurları Derneği'nin (TASSA) düzenlediği iftar yemeğinde buluştu.
  • Tüm emeği geçenlere teşekkürler, ortam, organizasyon ve yemekler tek kelimeyle harikaydı.
  • Çok anlamlı güzel düşünülmüş bir geceydi ailemizle birlikte katılabildiğimiz için daha da anlamlıydı Teşekkürler tüm emeği geçenlere
  • 12 yıldır üyeyim hiçbir artısını gormedim. Eskiden davet ederlerdi gitmezdik artık davet etme gereği bile görmemişler bir de gidip şazeli de iftar vermişler.. Bizim aidatları İhtiyaç sahiplerine vereceklermiş. Umarım hesabı tassanın hesabından vermemişsinizdir.
  • Çok güzel bir birliktelik olmuş. Inşallah tekrar eder. Tassaya artık aktif görmek istiyoruz.

Türk sivil havacılık camiası çalışanları ve paydaşları Hava Yolları Kabin Memurları Derneği'nin (TASSA) düzenlediği iftar yemeğinde buluştu.

"Dünya Kabin Memurları" gününü ve birlik, beraberlik, yardımlaşmanın temsilcisi olan Ramazan ayını kutlamak için düzenlenen iftar yemeği, büyük bir katılımla gerçekleşti.

Çalışanların aileleri ile birlikte destek verdiği iftar yemeğine, havayolları şirket yöneticileri, sendika, basın, üniversiteler, meslek yüksek okulları ve sektördeki dernek yöneticileri de katıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan TASSA derneği başkanı Sabit Coşkun; "Dernek Yönetimi ve çalışanları  olarak tüm meslektaşlarımızın,Dünya Kabin Memurları gününü kutluyoruz. Organizasyonumuza destek veren başta Hava İş sendikası olmak üzere tüm dostlarımıza, davetimize katılan havacılık camiamıza ve aramızda olmayan ama varlıklarını hissettiğimiz tüm arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz'' dedi.

Ayrıca TASSA'dan yapılan açıklamada, Haziran ayında üyelerden toplanan aidatlar ile Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine yardım yapılacağı bilgisi verildi.Havacılar TASSA'nın iftarında bir araya geldi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

SMK Medya ~ 9 ay önce
Tüm emeği geçenlere teşekkürler, ortam, organizasyon ve yemekler tek kelimeyle harikaydı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
K A ~ 9 ay önce
Çok anlamlı güzel düşünülmüş bir geceydi ailemizle birlikte katılabildiğimiz için daha da anlamlıydı Teşekkürler tüm emeği geçenlere

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TASSA ~ 9 ay önce
12 yıldır üyeyim hiçbir artısını gormedim. Eskiden davet ederlerdi gitmezdik artık davet etme gereği bile görmemişler bir de gidip şazeli de iftar vermişler.. Bizim aidatları İhtiyaç sahiplerine vereceklermiş. Umarım hesabı tassanın hesabından vermemişsinizdir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Stward ~ 9 ay önce
Çok güzel bir birliktelik olmuş. Inşallah tekrar eder. Tassaya artık aktif görmek istiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000