07 Ekim 2017, Cumartesi 17:20:50

Havacılar Adana Fly-In'de bir araya geldi

Adana'da 7-8 Ekim'de düzenlenmesi planlanan Adana Fly-In havacılık festivali dün yayınlanan notam ile iptal edilme riski ile karşı karşıya kaldı.
  • Türk Bankaları otomobil kredisi verir gibi Uçak kredisi vermeye başladıklarında Türk Havacılığı gelişmiş demektir.
  • Sivil havacılık sektörünün gelişimi için bu festivaller olmazsa olmaz.en ufak uçağı satın almanın saklamanın ve uçurmanın bu kadar maliyet olduğu ortamda bu bile harika.Fiyasko neye göre fiyasko.bu organizasonları kıskanıp kötülemek yerine ,sivil havacılığın gelişip yaygınlaşmasına vesile olabilmeleri için destek olmak gerek.
  • Gerek Kıbrıs'tan gerek çekya'dan gelerek etkinliği renklendiren ultra light pilotlara, aynı zamanda model uçaklarla gösteri yapan ve de bizim gibi havacılık meraklısı sırdan insanlara uçuş imkanı tanıyan ve havacılığı sevdiren bu etkinlikte emeği geçen herkese samimiyetimle teşekkür ediyorum. İyiki varsınız. Hersene olsun versene katılalım.
  • Burokrasi olmasa,genel havacilik icin mukembel bir ulkeyiz, maalesef genel havacilik su an yok denilecek kadar ,bu tur etkinlikler artirilsin, hepinize hayirli ucuslar.
Adana'da 7-8 Ekim'de düzenlenmesi planlanan, Kelaynak Havacılık Derneği'nin organize ettiği Adana Fly-In havacılık festivali bugün başladı.

Kelaynak Havacılık Kulübü pistinde düzenlenen festival çeşitli gösteriler ve yarışmalar ile start aldı.

Yarın da devam edecek festivale Vali ve Belediye başkanı da katılım gösterecek.Havacılar Adana Fly-In'de bir araya geldi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

NECDET GÜRSOY ~ 9 ay önce
Türk Bankaları otomobil kredisi verir gibi Uçak kredisi vermeye başladıklarında Türk Havacılığı gelişmiş demektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Paylıt ~ 9 ay önce
Sivil havacılık sektörünün gelişimi için bu festivaller olmazsa olmaz.en ufak uçağı satın almanın saklamanın ve uçurmanın bu kadar maliyet olduğu ortamda bu bile harika.Fiyasko neye göre fiyasko.bu organizasonları kıskanıp kötülemek yerine ,sivil havacılığın gelişip yaygınlaşmasına vesile olabilmeleri için destek olmak gerek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teşekkürler ~ 9 ay önce
Gerek Kıbrıs'tan gerek çekya'dan gelerek etkinliği renklendiren ultra light pilotlara, aynı zamanda model uçaklarla gösteri yapan ve de bizim gibi havacılık meraklısı sırdan insanlara uçuş imkanı tanıyan ve havacılığı sevdiren bu etkinlikte emeği geçen herkese samimiyetimle teşekkür ediyorum. İyiki varsınız. Hersene olsun versene katılalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC ~ 9 ay önce
Burokrasi olmasa,genel havacilik icin mukembel bir ulkeyiz, maalesef genel havacilik su an yok denilecek kadar ,bu tur etkinlikler artirilsin, hepinize hayirli ucuslar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000