30 Mayıs 2010, Pazar 09:47:46

"Havaalanındaki taksi terörü, kanunsuzluğun resmi belgesidir"

Takvim gazetesi yazarı Hakkı Yalçın, bugünkü köşe yazısında havalimanı taksicilerine de yer ayımış. İşte o yazı...
  • Havalimanı mülki amiri acaba bu yorumları okuyor mu ? Bu rezilliği görmüyor mu ? Sessiz kalmalarının sebebini biri açıklayabilir mi ?
  • Bir-iki kişi şikayet etse neyse ... Neredeyse bütün yorumcular şikayet ettiğine göre ben de henüz maduru olmamama rağmen havaalanı taksilerini kullanmayacağım.
  • Bende bir havalimanı çalışanı olarak korsan taksi kullanıyorum verdikleri hizmet dört dörtlük.Vergimi dediniz duymadum havalimanı taksicilerinden bir tanesi delikanlı ise kaçl ira vergi verdiğini airport habere açıklasın.
  • ozellikle yabancilar icin hep para pesinde kosan bazi taksicilerin yaptigi kaba davranislarla ve cirkin hareketlerle, kotu bir ilk izlenim birkilmakta,bu da Turkiye imajini dogrudan etkilemektedir.Ornegin yaptiklari "sehir turu"undan sonra gelen hesap cok sasirtici geliyor yabanci turist icin. Bu na onlem olarak AHL'de her gelen turiste Turizm polisin telefon numarasiyla ve tedbir hareketleri anlatacak bir buklet dagitilmalidir.
İstanbul Atatürk Havaalanı'ndaki taksilerden herkes şikayetçi. Yolcu seçiyorlar. Başka taksilerin görev yapmasını engelliyorlar.

Beğenmedikleri yolcuyu, bindikten sonra indirecek güce de sahipler. Pilotlar, hostesler bile onlardan şikayetçi. Peki bu şoförlerin gücü nereden geliyor

Havaalanındaki taksi terörü, kanunsuzluğun resmi belgesidir. Dünyadaki hiçbir demokrasi, kimselere böyle ayrıcalık tanımaz.

Onlara gözlerini yumanlara da...

Hakkı Yalçın / Takvim

"Havaalanındaki taksi terörü, kanunsuzluğun resmi belgesidir"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Misafir ~ 8 yıl önce
Havalimanı mülki amiri acaba bu yorumları okuyor mu ? Bu rezilliği görmüyor mu ? Sessiz kalmalarının sebebini biri açıklayabilir mi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bir-iki kişi şikayet etse neyse ... Neredeyse bütün yorumcular şikayet ettiğine göre ben de henüz maduru olmamama rağmen havaalanı taksilerini kullanmayacağım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bende bir havalimanı çalışanı olarak korsan taksi kullanıyorum verdikleri hizmet dört dörtlük.Vergimi dediniz duymadum havalimanı taksicilerinden bir tanesi delikanlı ise kaçl ira vergi verdiğini airport habere açıklasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ozellikle yabancilar icin hep para pesinde kosan bazi taksicilerin yaptigi kaba davranislarla ve cirkin hareketlerle, kotu bir ilk izlenim birkilmakta,bu da Turkiye imajini dogrudan etkilemektedir.Ornegin yaptiklari "sehir turu"undan sonra gelen hesap cok sasirtici geliyor yabanci turist icin. Bu na onlem olarak AHL'de her gelen turiste Turizm polisin telefon numarasiyla ve tedbir hareketleri anlatacak bir buklet dagitilmalidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000