09 Mart 2012, Cuma 08:25:22

"HAVAALANINA SALDIRIP UÇAĞI HAVAYA UÇURDUK"

Özgür Suriye Ordusu, İdlip şehrindeki Ez Zuhur askeri havaalanına yaptığı saldırıda bir uçağı imha ettiğini bildirdi.
  • Saldırdık ama sorun bi bakalım niyee
  • ÖLDÜRÜLEN 47 ASKER İLE İLGİLİ BİR KANIT, SOMUT BİR DELİL VAR MI? YOKSA HABERCİLİĞİN OLMAZSA OLMAZI 5N1K KURALINA YİNE Mİ TECAVÜZ EDİLDİ, ZAMAN OKYANUS ÖTESİNDEN DİREKTİFLERLE MÜSLÜMAN DEMOKRAT AYAĞINA EMPERYALİZMİN UŞAKLIĞINA DEVAM EDİYOR HALA.
Özgür Suriye Ordusu'na bağlı Es-Saika bölüğünden yapılan açıklamada, bugün İdlip'te Ez Zuhur askeri havaalanına Han Şeyhu Şehitleri bölüğü ile ortaklaşa düzenlenen saldırıda Mig-23 tipi askeri uçağın imha edildiği ve çok sayıda askeri mühimmat deposunun havaya uçurulduğu belirtildi.
 
Sosyal paylaşım sitelerine yüklenen görüntüde Es-Saika bölüğü komutanı, "Birliğimizi göstermek adına, biz Es-Saika Bölüğü ve Han Şeyhun Bölüğü ortaklaşa olarak Ez Zuhur askeri havaalanına düzenlediğimiz operasyonda Mig-23 tipi askeri uçağı ve çok sayıda askeri mühimmatı imha ettik. Zafer bizim olacaktır." şeklinde konuştu.
 
Öte yandan birkaç gün önce Ez-Zuhur askeri havaalanında görev yapan 47 asker, Özgür Suriye Ordusu'na katılmak için kaçtığı fark edilince Suriye ordusu tarafından öldürülmüştü. (Zaman)
"HAVAALANINA SALDIRIP UÇAĞI HAVAYA UÇURDUK"

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
Saldırdık ama sorun bi bakalım niyee

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ÖLDÜRÜLEN 47 ASKER İLE İLGİLİ BİR KANIT, SOMUT BİR DELİL VAR MI? YOKSA HABERCİLİĞİN OLMAZSA OLMAZI 5N1K KURALINA YİNE Mİ TECAVÜZ EDİLDİ, ZAMAN OKYANUS ÖTESİNDEN DİREKTİFLERLE MÜSLÜMAN DEMOKRAT AYAĞINA EMPERYALİZMİN UŞAKLIĞINA DEVAM EDİYOR HALA.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000