22 Mart 2012, Perşembe 08:28:50

HAVAALANI PERSONELİNE EĞİTİM

Diyarbakır Havaalanı personeline eğitim veriliyor...
  • Yani kim oldugunu bilmiyorum ama egitime kimin ihtiyaci olduguna senmi karar vericeksin?
  • gercekten dıyarbakır havaalanına özellikle DHMİ personeline yıllardır oranın müdürüne eğitim sarttı devlet ve milletimize bu eğitim hayırlı olsun. bundan sonra işler daha iyi gider THY larınada bu eğitim sart verilmesi ni önemle rıca ederim.
  • HER HAVAALANINDA ÖNCE AMİR,YÖNETİCİ VS LERİN EĞİTİLMELERİ GEREKİR...
  • bence diyarbakırda uçak yüklemesi yapan arkadaşlara transit ve lokal bagajı yüklerken ayırmayı öğretsinler öyle bir yükleme yapıyorlarki allah allah ist de boşaltırken anamız ağlıyor
Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Valilik Havaalanı Mülki İdare Amirliği tarafından hazırlanan ve Karacadağ Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı kapsamında finanse edilen "Havaalanında Çalışan Personelin Turizm Odaklı Farkındalığının Artırılması Projesi" ile havaalanındaki 500 personele eğitim verilmeye başlandığı bildirildi. 
 
Eğitimin, etkili iletişim, ilişki yöntemi, beden dilini etkin kullanabilme, farklı kültürlerden insanlarla iletişim kurma, moral ve motivasyonunun sağlanması, stres yöntemi, zor durumlarda ve zor insanlarla baş etme konularında verildiği kaydedilen açıklamada, eğitimin 5 günlük olduğu, eğitime katılan personellere 23 Mart'ta sertifika verileceği belirtildi. (Son Dakika)
HAVAALANI PERSONELİNE EĞİTİM

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 6 yıl önce
Yani kim oldugunu bilmiyorum ama egitime kimin ihtiyaci olduguna senmi karar vericeksin?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
gercekten dıyarbakır havaalanına özellikle DHMİ personeline yıllardır oranın müdürüne eğitim sarttı devlet ve milletimize bu eğitim hayırlı olsun. bundan sonra işler daha iyi gider THY larınada bu eğitim sart verilmesi ni önemle rıca ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
HER HAVAALANINDA ÖNCE AMİR,YÖNETİCİ VS LERİN EĞİTİLMELERİ GEREKİR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bence diyarbakırda uçak yüklemesi yapan arkadaşlara transit ve lokal bagajı yüklerken ayırmayı öğretsinler öyle bir yükleme yapıyorlarki allah allah ist de boşaltırken anamız ağlıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000