21 Mart 2018, Çarşamba 13:44:31

Hava Sen'in ofisi kapatıldı

Uçucu ekipleri ayrı bir sendika çatısı altında toplamak için kurulan Hava Sen’in Atatürk Havalimanı’nda açtığı irtibat ofisi kapatıldı.
  • landığı gibi yürüyor herşey. Şirket yönetimi şu anda kaşıyor ve havaseni mağdur gösterecek olaylarla çalışanları buraya yönlendirmeyi amaçlıyor. Bölünme istedikleri seviyeye gelince tüm üyelerin haklarını kuru tavuk gibi yolacaklar.
  • Bazı cahiller demiş ki; kimin üye sayısı fazlaysa o alsın yetkiyi.... o iş öyle değil canlarım. Üye sayisi fazla olan değil, ülke işkolu barajı ve işyeri barajını ayni anda geçen alır yetkiyi. Ikisi de geçemezse eğer olan garsonlara olur. 2500 maaşla ayda 110 saat uçarsınız artık. Bakınız diger havayolları. Ozellikle onur a gorürsünüz sonunuzu
  • sonra dedimki iyiki pegasustayım :)
  • Tgs ye alim varmi ?

Uçucu ekipleri ayrı bir sendika çatısı altında toplamak için kurulan Hava Sen’in Atatürk Havalimanı’nda açtığı irtibat ofisi kapatıldı.

Türk Hava Yolları uçucu personelini ayrı bir sendika çatısı altında örgütlemek için kurulan Hava Sen’e Atatürk Havalimanı’nda kötü haber geldi.

Hava Sen’in bir süre önce Atatürk Havalimanı’nda THY ekiplerinin uçuşa gittiği bölgede açtığı irtibat ofisi kapatıldı. Havalimanı işletmecisi ile Hava Sen arasındaki kira sözleşmesi firma kararı ile fesh edilirken büronun kapısı kilitlendi.

HAVA-SEN: "HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILMIŞTIR"

Yaşananlar sonrasında konu hakkında Hava-Sen tarafından yapılan yazılı açıklamada, "Değerli arkadaşlar, sizlere daha yakın olabilmek adına açmış olduğumuz havalimanı ofisimiz TAV tarafından tek taraflı olarak sözleşmemiş fesh edilerek kapatılmıştır" denildi.

Hava-Sen'den yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Konu ile alakalı hukuki süreç başlatılmıştır. Elimizdeki dört duvarı alarak demokratik ve haklı mücadelemeizi sekteye uğratacaklarını düşünenlere en güzel cevabı tüm çalışma arkadaşlarımızın tek vücut olarak vereceğine inancımız sonsuzdur."Hava Sen'in ofisi kapatıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (128)

Plan ~ 4 ay önce
landığı gibi yürüyor herşey. Şirket yönetimi şu anda kaşıyor ve havaseni mağdur gösterecek olaylarla çalışanları buraya yönlendirmeyi amaçlıyor. Bölünme istedikleri seviyeye gelince tüm üyelerin haklarını kuru tavuk gibi yolacaklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cahiller ~ 4 ay önce
Bazı cahiller demiş ki; kimin üye sayısı fazlaysa o alsın yetkiyi.... o iş öyle değil canlarım. Üye sayisi fazla olan değil, ülke işkolu barajı ve işyeri barajını ayni anda geçen alır yetkiyi. Ikisi de geçemezse eğer olan garsonlara olur. 2500 maaşla ayda 110 saat uçarsınız artık. Bakınız diger havayolları. Ozellikle onur a gorürsünüz sonunuzu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pegasus ~ 4 ay önce
sonra dedimki iyiki pegasustayım :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Iyi bayramlar ~ 4 ay önce
Tgs ye alim varmi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A.s ~ 4 ay önce
İyi bayramlar kahramanlar

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000