15 Şubat 2011, Salı 14:13:13

HAVA KOŞULLARI SEFERLERİ ETKİLEDİ

Türk Hava Yolları’na ait İstanbul –Ankara - Erzincan seferini yapması planlanan uçak Erzincan’da yaşanan hava şartları nedeniyle iptal edilirken, bir iptal haberi de Siirt’den geldi.
  • THY nasıl oluyorda Borajetin uçaklarını Anadolujet olarak uçuruyor anlamış değilim. En son 10.02.2011 tarihindeki Uşak seferini tek motoru ile iniş yapmış. Daha öncede Ankara/Van uçuşunda da tek motoru ile iniş yapmak zorunda kaldığını duymuştuk. Neden bu kadar risk e girer THY anlam veremiyorum. Hava şartlarından dolayı inanılmaz iptaller ve yolcuların mağduriyeti söz konusu iken Borajeti kurtarmanın hesapları yapılıyor.
  • Anadolu jet Dogru duruz ucamadi .
  • Bugün sadece ist-erc seferi iptal oldu.diğer erc-esb seferi yapıldı.Haber yapılırken biraz dikkat.(ayrıca 7079 erc-esb ucuş kodu, ist-esb-erc değil)
  • eee normal bu nede olsa thy...bazen uçar bazen uçmaz :))
Olumsuz hava şartları Anadolu’da birçok kentte kendini gösterirken uçuşları da önemli derecede etkiliyor.

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre Türk Hava Yolları’na ait TK 7079 sefer sayılı İstanbul – Ankara - Erzincan seferi iptal edilirken, Erzincan Havaalanı’nda bugün uçuşların iptal edildiği bildirildi.

AnadoluJet’e ait TK 7200 sefer sayılı Ankara – Siirt uçağının da elverişsiz hava şartlarından dolayı iptal edildiği öğrenilirken, Siirt Havaalanı’nda kalan yolcuların Batman ve Diyarbakır Havaalanlarına yönlendirildiği belirtildi.

©AirportHaber.com

HAVA KOŞULLARI SEFERLERİ ETKİLEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 7 yıl önce
THY nasıl oluyorda Borajetin uçaklarını Anadolujet olarak uçuruyor anlamış değilim. En son 10.02.2011 tarihindeki Uşak seferini tek motoru ile iniş yapmış. Daha öncede Ankara/Van uçuşunda da tek motoru ile iniş yapmak zorunda kaldığını duymuştuk. Neden bu kadar risk e girer THY anlam veremiyorum. Hava şartlarından dolayı inanılmaz iptaller ve yolcuların mağduriyeti söz konusu iken Borajeti kurtarmanın hesapları yapılıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Anadolu jet Dogru duruz ucamadi .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bugün sadece ist-erc seferi iptal oldu.diğer erc-esb seferi yapıldı.Haber yapılırken biraz dikkat.(ayrıca 7079 erc-esb ucuş kodu, ist-esb-erc değil)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
eee normal bu nede olsa thy...bazen uçar bazen uçmaz :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000