05 Mayıs 2017, Cuma 10:45:39

Hava Kent ile TASSA bir araya geldi

Havayolu çalışanlarına yönelik 3. Havalimanı çevresinde yapılacak olan 300 konutluk projeyi yürüten hava kent yapı kooperatifi yönetimi, kabin memurları derneğini (TASSA) ziyaret etti.
  • Arkadaşlar nerede olduğu bile belli değil nasıl uygun fiyat diyorsunuz neye göre nereye göre uygun yapmayın yanarsınız dağın başında 20 yıl sonra düzene girecek bir yere paranızı yatırmayın.
  • Keske olumsuz yorumlarida yayınlasanız. Bu kişiler milleti tokatlayıp gidecekler. Sizde yayınlamış olduğunuz haber yüzünden sorgulanacaksınız. Ortada ne arsa ne de üye var ama 300 konutluk üye toplama bahanesiyle insanlar hayale sürükleniyor. Kooperatif kurucuları arasında ne yazikki adı sanı belli olmayan kişilerin olduğu,sendikanın kurduğu kooperatif benzeri bir yapı oluşturulmuş. Ama sonu hüsran olacak maalesef
  • Arkadaslar sakin ola ki ne idugu belli olmayan yerlere para kaptirmayin. Topraktan daire alacaksaniz mutlaka emlakkonut projelerine girin. Yada gidin bitmis daire alin, tum ucretine nakit olarak sahip olsaniz bile 5-10 bin tl kismina banka kredisine basvurun . kredi cikarsa evi alin. banka cok guzel arastirma yapar. kandirilmanizi onler.
  • türkiye evler patlamak üzere balon oluştu resmen, yersen:)

Havayolu çalışanlarına yönelik 3. Havalimanı çevresinde yapılacak olan 300 konutluk projeyi yürüten hava kent yapı kooperatifi yönetimi, kabin memurları derneğini (TASSA) ziyaret etti.

Ziyaret sırasında yapılacak olan konutla ilgili TASSA yönetimine bilgi veren havakent yapı kooperatifi başkanı Erkut Pasaçavuş ile TASSA derneği başkanı Sabit Coşkun bir süre sohbet etti.

Ziyaret sonrasında konuyla ilgili açıklamalarda bulunan TASSA yönetimi; ‘bilindiği üzere yönetimde kabin memurları meslektaşlarımızın da bulunduğu bir kooperatif kurulmuş ve tarafımıza havakent yapı kooperatifi İle ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Kurulan kooperatif ile derneğimizin organik yada herhangi bir şekilde bağımız bulunmamakla birlikte, bu kooperatifin başarılı olması en büyük temennimizdir. Amacımız TASSA olarak sizlerin sesini duyurmaktır. Zira her konuda sesiniz sesimizdir’ dedi.


Hava Kent Kooperatif başkanı Erkut Paşaçavuş ve TASSA Başkan yardımcısı Bülent Ersoy
 

Hava Kent ile TASSA bir araya geldi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Lm ~ 7 ay önce
Arkadaşlar nerede olduğu bile belli değil nasıl uygun fiyat diyorsunuz neye göre nereye göre uygun yapmayın yanarsınız dağın başında 20 yıl sonra düzene girecek bir yere paranızı yatırmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tokat ~ 7 ay önce
Keske olumsuz yorumlarida yayınlasanız. Bu kişiler milleti tokatlayıp gidecekler. Sizde yayınlamış olduğunuz haber yüzünden sorgulanacaksınız. Ortada ne arsa ne de üye var ama 300 konutluk üye toplama bahanesiyle insanlar hayale sürükleniyor. Kooperatif kurucuları arasında ne yazikki adı sanı belli olmayan kişilerin olduğu,sendikanın kurduğu kooperatif benzeri bir yapı oluşturulmuş. Ama sonu hüsran olacak maalesef

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Güm ~ 7 ay önce
Ben de gerçekleri yazmıştım yayınlanmadı. Kurucu arkadaşların çoğu yasal sahipte... Yani gümleyebilir!!!
tokatlı ~ 7 ay önce
çok biliyorsan git kendine gayrimenkul ofisi aç
Havacıı ~ 7 ay önce
Proje çok mantıklı ve çok cazip söylenecek söz yok bizleri destekleyen ileriye dönük güçlü bir fikir olduğunu düşünüyorum.Basit ve düz mantık düşünen insanların anlaması beklenemez.Yolunuz,bahtınız açık olsun!Bu iş kesinlikle tutar.
SAKIN SAKIN ~ 7 ay önce
Arkadaslar sakin ola ki ne idugu belli olmayan yerlere para kaptirmayin. Topraktan daire alacaksaniz mutlaka emlakkonut projelerine girin. Yada gidin bitmis daire alin, tum ucretine nakit olarak sahip olsaniz bile 5-10 bin tl kismina banka kredisine basvurun . kredi cikarsa evi alin. banka cok guzel arastirma yapar. kandirilmanizi onler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 7 ay önce
Kesinlikle haklısın. Kooperatif işi çok risklidir. Kimseye anlatamıyoruz bunu Türkiye'de..
ev? ~ 7 ay önce
türkiye evler patlamak üzere balon oluştu resmen, yersen:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000