23 Ocak 2017, Pazartesi 13:55:31

Hava İş'ten örnek davranış

Hava iş Sendikası, Türk Hava Yolları’nda görev yapan engelli çalışanlara ve onların en büyük destekçileri olan ailelerine unutamayacakları bir gece yaşattı.
  • Emeğinize sağlık. Sendika yönetimi bizleri hatırlamaya başladı.
  • Yuh artık. İnsanlık ölmüş dedirten yorumlar.. Sendikayla sorununuz olabilir.Tamam eyvallah..Engelli kardeşlerimizin teşekkür mesajının altına kötü yorumlar yazmak hiç yakışmadı size. Thy de böyle bi zümre var. Herkese kin dolu.Ama bu başlığın altına kusmayın kininizi. Ayıp! İş vereni sevmez, sendikayı sevmez, çalışanları sevmez. Hep isyan hep isyan. Yazık kendinizede yazık. Hasta olursunuz bu olumsuz düşüncelerle.
  • Seninde kisene saglik ikramiyelerini THYDen bu sene alma THY nin durumu sidetli kis nedeniyle iyi degil sen bir cin bir USA yapiyorsun en az 10000 TL vuruyorsun , birde skaklatda iki universite bitirmis yurt disinda okumus senin konustugun 100 kat daha. Ingilice konusuyor , fakat ne yazikki is bulamiyor. Isten atilanlar sendika bey efendi neden biraz. Harclik vermiyor , fazla yazmam cuku ,bu kosede olmaz benim karsimda olacak , kisi.
  • Sendika ne yaparsan yap seni o koltuktan indirecegiz sn.tatlibal bunlarla goz boyamak icin cok gec kaldiniz.

Hava iş Sendikası, Türk Hava Yolları’nda görev yapan engelli çalışanlara ve onların en büyük destekçileri olan ailelerine unutamayacakları bir gece yaşattı.

Hava İş Sendikası, engelli Türk Hava Yolları çalışanlarını muhteşem bir gecede bir araya getirdi.  Görme engelli Ak Parti Milletvekili Lokman Ayva ile birlikte Pilotlar Vakfı Başkanı Hüseyin Belpınar ve Türkiye Beyazay Derneği Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı gecede, engelli THY çalışanlarının aileleri de yer aldı.  Gecede sahne alan Alişan’ın şarkılarıyla coşan engelli çalışanlar, hem gönüllerince eğlendi hem de bir yılın stresini atma fırsatı buldu.

Hava İş Sendikası’na üye engelli çalışanların oluşturduğu, “Engelliler Komisyonu” tarafından bu yıl üçüncü kez organize edilen gecede, engelliler için farkındalık yaratılmak istendiği öğrenildi.Hava İş'ten örnek davranış

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Yusuf ~ 1 yıl önce
Emeğinize sağlık. Sendika yönetimi bizleri hatırlamaya başladı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cengiz ~ 1 yıl önce
Yuh artık. İnsanlık ölmüş dedirten yorumlar.. Sendikayla sorununuz olabilir.Tamam eyvallah..Engelli kardeşlerimizin teşekkür mesajının altına kötü yorumlar yazmak hiç yakışmadı size. Thy de böyle bi zümre var. Herkese kin dolu.Ama bu başlığın altına kusmayın kininizi. Ayıp! İş vereni sevmez, sendikayı sevmez, çalışanları sevmez. Hep isyan hep isyan. Yazık kendinizede yazık. Hasta olursunuz bu olumsuz düşüncelerle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kabin Amiri ~ 1 yıl önce
Seninde kisene saglik ikramiyelerini THYDen bu sene alma THY nin durumu sidetli kis nedeniyle iyi degil sen bir cin bir USA yapiyorsun en az 10000 TL vuruyorsun , birde skaklatda iki universite bitirmis yurt disinda okumus senin konustugun 100 kat daha. Ingilice konusuyor , fakat ne yazikki is bulamiyor. Isten atilanlar sendika bey efendi neden biraz. Harclik vermiyor , fazla yazmam cuku ,bu kosede olmaz benim karsimda olacak , kisi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Memur ~ 1 yıl önce
Sendika ne yaparsan yap seni o koltuktan indirecegiz sn.tatlibal bunlarla goz boyamak icin cok gec kaldiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000