24 Haziran 2015, Çarşamba 11:02:29

Hava İş'ten AirportHaber'e çirkin tehdit

Türk Hava Yolları çalışanlarını temsil eden Hava İş Sendikası’nın Mali Genel Sekreteri Celalettin Meriçli, kendilerini eleştiren Airporthaber yöneticilerini sosyal medyayı kullanarak tehdit etti.
  • öncelikle selam ve saygılarımı gönderiyorum.Sayın Sedat Peker hakkındaki ''mafya lideri' ithamınızı ve habere konu yapmanızı anlamakta zorlanıyorum.Yani istediğiniz nedir Sayın Sedat Peker'in konuya müdahil olmasını mı bekliyorsunuz?
  • Bunlar hep Turabiyi çok izlemekten.
  • N'oldu sahi bu kibar bey, keyfi yerinde mi gören var mı? Yüzü kızarık mı, yoksa hala bi kaşı kalkık mı geziyor? Çok etkilendim de şiirselliğinden kendisini düşünmeden edemiyorum:*
  • airport haber bu konuda haklı olsanız da sendikal konularda tarafsız olmalısınız bir haber sitesinden beklenen budur. çeliş iş bildirisini yayınladınız neden birleşik metal bildirisini yayınlamıyorsunuz.... ????

Türk Hava Yolları çalışanlarını temsil eden Hava İş Sendikası’nın Mali Genel Sekreteri Celalettin Meriçli, kendilerini eleştiren Airporthaber yöneticilerini sosyal medyayı kullanarak tehdit etti.

2013 yılında THY yönetiminin desteğiyle Hava İş’i devralan iktidar yanlısı sendika yönetimi, 6 bin üyeli Teknik A.Ş’de yetki kaybına uğrayınca kendilerini eleştiren gazetecileri hedef seçti. Airporthaber sitesinin Genel Yayın Koordinatörü Ali Kıdık’a ve Haber Koordinatörü Murat Herdem’e twitter üzerinden tehditler yönelten Hava İş Sendikası Mali Genel Sekreteri Celalettin Meriçli,”  Ben Celalettin Mericli. Tweet delikanlılığı yapmıyorum. Adresim belli delikanlı olan gelir. Ha o yüreğin yoksa adresi ver ben aldırırım. Ha o yürek sende yoksa istediğin yere ben geleyim. Bakalım yüz yüze gelince de Tweet delikanlılığını göreyim” sözleriyle uzun süredir devam ettiği tehditlerini sürdürdü. Celalettin Meriçli’nin attığı tehdit içerikli twitleri Hava İş Genel Başkanı Ali Kemal Tatlıbal’ın retweet etmesi de dikkatlerden kaçmadı.

Mafya lideri Sedat Peker’e olan hayranlığını Peker’in attığı hemen her twiti retweet ederek gösteren Meriçli’nin tehdit içerikli bazı mesajları şöyle:

- Atara atar,giderede gider yaparım. Delikanlı olan gelir adresimiz belli.Ha adresini verir eve servis yaparız.
- Senin gibi bozukları kumbaraya atar, geleceğe yatırım yaparım! Haa çokmu sıkıştım; Hiç düşünmem harcarım
- Varsa atarım, cezamı yatarım. Ne alayına giderim ne de kralına. Alayı da ayağıma gelsin kralı da.
- Yazmak tarzım değil, ben sadece çizerim!
- Ben sana bir korku dağları sardıracam feleğini şaşıracaksınız gıdıklanmaktan .
- Arkamdan konuşan insanlara sesleniyorum: önümü döndüğümde sürpriz sizi bekliyor!

Hava İş'ten AirportHaber'e çirkin tehdit

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (145)

emre ~ 2 yıl önce
öncelikle selam ve saygılarımı gönderiyorum.Sayın Sedat Peker hakkındaki ''mafya lideri' ithamınızı ve habere konu yapmanızı anlamakta zorlanıyorum.Yani istediğiniz nedir Sayın Sedat Peker'in konuya müdahil olmasını mı bekliyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reis ~ 2 yıl önce
reise selam olsun
Bu ne be? ~ 2 yıl önce
Bunlar hep Turabiyi çok izlemekten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Meraba ~ 2 yıl önce
N'oldu sahi bu kibar bey, keyfi yerinde mi gören var mı? Yüzü kızarık mı, yoksa hala bi kaşı kalkık mı geziyor? Çok etkilendim de şiirselliğinden kendisini düşünmeden edemiyorum:*

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hat ~ 2 yıl önce
airport haber bu konuda haklı olsanız da sendikal konularda tarafsız olmalısınız bir haber sitesinden beklenen budur. çeliş iş bildirisini yayınladınız neden birleşik metal bildirisini yayınlamıyorsunuz.... ????

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000