07 Haziran 2016, Salı 12:30:25

Hava İş Başkanının eşine kıyak terfi!

Hava İş Sendikası Başkanı Ali Kemal Tatlıbal’ın eşi Hazer Tatlıbal, memurluktan müfettiş yardımcılığına terfi etti.
  • teftişte ciddi bir paralel yapılanma var.orhan ikiz paralelle mücadele etmediği sadece koltuğunu düşündüğü için görevden alındı. yeni teftiş başkanı teftişten paralelcileri temizleyecek. Az kaldı.
  • Bakin galeyana gelmeyin o yaziyi yazan benim ve bunu 7 haziran da iki kez ve 8 haziranda bir kez belirttim. Ne sendika baskaniyim ne de troll. Sadece inandiklarimi soyledim. Eger okumayi bilseydiniz orada artik isyani gorurdunuz. Bu sirket 1 milyar dolar zarar acikladi ve tek derdiniz kendinizsiniz. Evet biz reisciyiz ifadesi yanlis ben tayyip erdogan'i takip ediyorum. Bu yorumla sendikanin ne ilgisi var. Editorden de haddimi asan o yorumu silmesini istedim hemen altta duruyor, okudugunuzu anlamiyor musunuz? Hayatimda ne bir sendikaci gormus ne de biriyle tanismamisimdir bile 50 kere yazildi. Talpa yonetimi ben diyorum size sofor irisi diye ben ! Oyle olsaydi fikrinizin takibini yapip ne yorum yazilmis okur ruzgara karsi sert aciklama yapmamis olurdunuz.
  • Az kaldı teftişten paraleldiler temizlenecekler
  • Teftişin imamı kim?

Hava İş Sendikası Başkanı Ali Kemal Tatlıbal’ın eşi Hazer Tatlıbal, memurluktan müfettiş yardımcılığına terfi etti.

İki yıl önce İstihdam ve Personel memuru olarak Türk Hava Yolları’na giren Hava İş Sendikası Başkanı Ali Kemal Tatlıbal’ın eşi Hazer Tatlıbal, müfettiş yardımcılığına yükseldi.

THY’ye girdikten kısa süre sonra Ali Kemal Tatlıbal ile hayatını birleştiren Hazer Tatlıbal’ın memurluktan müfettiş yardımcılığına atanması kurum içinde rahatsızlık yarattı.

THY ile toplu iş sözleşmesi görüşmeleri devam ettiği sırada bir anda görüşmeleri keserek masaya oturan ve sözleşmeye imza atan Tatlıbal, hem kendi yönetiminin hem de sendika üyelerinin tepkisini çekmişti.

TİS’in imzalanmasından sonra Hazer Tatlıbal’ın birden müfettiş yardımcılığına atanması üyeler arasında, “ TİS’in ödülü mü?” şeklinde yorumlandı.

©Airporthaber.com

Hava İş Başkanının eşine kıyak terfi!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (189)

ikiz gerçeği ~ 1 yıl önce
teftişte ciddi bir paralel yapılanma var.orhan ikiz paralelle mücadele etmediği sadece koltuğunu düşündüğü için görevden alındı. yeni teftiş başkanı teftişten paralelcileri temizleyecek. Az kaldı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
betül ~ 1 yıl önce
orhan ikiz giderken çok sevdiği yamağı abdülhalimi de yanında götürsün
agzina saglik ~ 1 yıl önce
ayni fikirdeyim.paralelcilerin hepsini korudular.sinsi bicimde hakka hukuka gore degil abilerinden gelen talimatlar veya iktidara hos gorunmek icin bakanlardan gelen talimat dogrultusunda kararlari tonla var. diyeceksiniz nasil paralelci bunlar ,zaten paralelcilerin en onemli ozelligi o, gizli ve sizdenmis gibi gorunmeleri ve garantici olmalari.yavuz kopuz,umit kopuzun kuzeni thyden cikarildi paralelci diye baktilar yavuzun da ayagi kayacak onu orhan ikiz babasi korudu hemen.
O yorumu yazan ~ 1 yıl önce
Bakin galeyana gelmeyin o yaziyi yazan benim ve bunu 7 haziran da iki kez ve 8 haziranda bir kez belirttim. Ne sendika baskaniyim ne de troll. Sadece inandiklarimi soyledim. Eger okumayi bilseydiniz orada artik isyani gorurdunuz. Bu sirket 1 milyar dolar zarar acikladi ve tek derdiniz kendinizsiniz. Evet biz reisciyiz ifadesi yanlis ben tayyip erdogan'i takip ediyorum. Bu yorumla sendikanin ne ilgisi var. Editorden de haddimi asan o yorumu silmesini istedim hemen altta duruyor, okudugunuzu anlamiyor musunuz? Hayatimda ne bir sendikaci gormus ne de biriyle tanismamisimdir bile 50 kere yazildi. Talpa yonetimi ben diyorum size sofor irisi diye ben ! Oyle olsaydi fikrinizin takibini yapip ne yorum yazilmis okur ruzgara karsi sert aciklama yapmamis olurdunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yamuk ~ 1 yıl önce
Az kaldı teftişten paraleldiler temizlenecekler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dörtgöz ~ 1 yıl önce
Teftişin imamı kim?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000