07 Mart 2012, Çarşamba 06:15:59

HATAY VALİSİ: "TAM OLARAK BİLEMİYORUZ"

Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz, Amik Ovası’ndaki su baskını ile ilgili değerlendirmelerde bulundu...
  • Seabird havayollari HATAY havalimani'na ucus baslatacagini belirtti, ozellikle sulu sezonda hatay havalimaninin anfibi ucaklari icin mukemmel mekan oldugunu savundu anonoim
  • Allah insanlara araştırması, öğrenmesi ve en uygun eylemi gerçekleştirmesi için akıl ve zeka vermiş. Aklını kullanmak kulun en önemli görevidir.Bu görevi iyi yapanlar aya, yapmayanlar, felakete gider.
  • herkes yorum yapıyor kardeşim bu afet mektupmu yazdı sel geleceğim diye başka bır sey olmasın deprem gibi insanlar ölmesin isallah kısa zaman icinde acılır insanlar huzur ve sağlık icerisinde ucarlar gerekli tetbirlerde alınır bir daha bu gibi durumlar yasanmaz.biraz olumlu olun olumsuz konusanlar dedikodu yapanlar bu havaalanını kullanmasın yapılmasına vesile olanlardanda allah razı olsun.saygılar.
  • Kim, kimden hesap soracak ? Her işimiz buna benziyor. Bu ülkede karar veren ve uygulayanlar, işleri uzmanların görüşüne ve gereğine göre mi yaptılar ? Bunların ödemesini ise, yalnız bu vatana gönülden bağlanmış insanlar yapıyor.Onlarında zataen sesi çıkmıyor.Hakkı savunmak için birlik olmak ve mücadele etmek gerekir.Olayları fark etmesine rağmen itiraz etmemek,usulsüzlüğü onaylamak yani suça iştirak etmek demektir.
Hatay havaalanının kapalı kalacağı süreyi tam olarak bilmediklerini belirten Lekesiz, "Havaalanının açılıp açılmayacağını belirleyen teknik bir komisyon var. Onlara kimsenin müdahale etme yetkisi yok. Uluslararası standartlara göre bir sistemleri var ve her şeyi bu standartlara göre belirliyorlar" dedi. 

REYHANLI BARAJI İLE OVADAKİ SU BASKINLARI TARİH OLACAK 
 
Ovadaki suyun tahliye çalışmaları hakkında da bilgi veren lekesiz, “Ovadaki tahliye kanalları zaman içinde tıkanmış. Bu tıkanıkların dışında ovadaki çiftçilerin yaptığı bentler ve yırtılan setlerde bu sorunun yaşanmasında büyük etken oldu. Havadan yaptığımız incelemede tüm sorunları gördük. Bunların bir daha yanşamaması için her türlü tedbiri alıyoruz. 5.5.2015 tarihinde saat 15.05’te açılışını gerçekleştireceğimiz Reyhanlı Barajı ile bu sorun tarih olacak” açıklamasında bulundu. 
HATAY VALİSİ: "TAM OLARAK BİLEMİYORUZ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 6 yıl önce
Seabird havayollari HATAY havalimani'na ucus baslatacagini belirtti, ozellikle sulu sezonda hatay havalimaninin anfibi ucaklari icin mukemmel mekan oldugunu savundu anonoim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Allah insanlara araştırması, öğrenmesi ve en uygun eylemi gerçekleştirmesi için akıl ve zeka vermiş. Aklını kullanmak kulun en önemli görevidir.Bu görevi iyi yapanlar aya, yapmayanlar, felakete gider.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
herkes yorum yapıyor kardeşim bu afet mektupmu yazdı sel geleceğim diye başka bır sey olmasın deprem gibi insanlar ölmesin isallah kısa zaman icinde acılır insanlar huzur ve sağlık icerisinde ucarlar gerekli tetbirlerde alınır bir daha bu gibi durumlar yasanmaz.biraz olumlu olun olumsuz konusanlar dedikodu yapanlar bu havaalanını kullanmasın yapılmasına vesile olanlardanda allah razı olsun.saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Kim, kimden hesap soracak ? Her işimiz buna benziyor. Bu ülkede karar veren ve uygulayanlar, işleri uzmanların görüşüne ve gereğine göre mi yaptılar ? Bunların ödemesini ise, yalnız bu vatana gönülden bağlanmış insanlar yapıyor.Onlarında zataen sesi çıkmıyor.Hakkı savunmak için birlik olmak ve mücadele etmek gerekir.Olayları fark etmesine rağmen itiraz etmemek,usulsüzlüğü onaylamak yani suça iştirak etmek demektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000