26 Şubat 2012, Pazar 14:30:23

HATAY HAVAALANI NE ZAMAN AÇILACAK?

Hatay Havaalanı'nın uçuş trağine açılış tarihi bir kez daha uzatıldı...
  • okuyop uflemek icin seningibi birsalvarliya ihti yac var gelsen oku ufle iyiniyetinden dolayi belkide allah sana sevep yazar
  • Hatay'ın göçmen kuşların güzergahında olması nedeniyle havalimanı yeri ile ilgili çekinceler vardı. Kuşlar bildiğiniz gibi iniş ve kalkışlarda büyük tehlike arz ediyor. Kuş problemi göz önüne alınarak havalimanı için uygun olmayan bir yere taşınmış olabilir. yani yağmurdan kaçarken doluya tutulma durumu.
  • Hava alanibasli basina yanlis yere yapildi ISKENDERUNA yapilsaydi bu olmazdi ucamiyoruzzz...
  • okur uflerler,yagmur yagmaz bi daha
29 Ocak'ta kapanmasının ardından açılış tarihi ile ilgili belirsizlik yaşayan Hatay Havaalanı ile ilgili yeni tarih belli oldu.

Hatay Havaalanı'nın açılış tarihi bu kez de 2 Mart olarak belirlendi. Su seviyesindeki düşme ve gerekli çalışmaların neticelendirilmesi işlemlerini gözönünde bulunduran yetkililer, Hatay Havaalanı'nın 2 Mart saat 00:00'a kadar kapalı olacağını ve o tarihten itibaren uçuş trafiğine açılacağını belirttiler.

Su tahliye için Valilik, DSİ ve ilgili kuruluşların bölgedeki çalışmalarını sürdürmekte olduğunu ifade eden yetkililer, çalışmaların son sürat devam ettiğini ve 2 Mart tarihinden itibaren uçuş trafiğine açılacağını açıkladılar.
HATAY HAVAALANI NE ZAMAN AÇILACAK?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 6 yıl önce
okuyop uflemek icin seningibi birsalvarliya ihti yac var gelsen oku ufle iyiniyetinden dolayi belkide allah sana sevep yazar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Hatay'ın göçmen kuşların güzergahında olması nedeniyle havalimanı yeri ile ilgili çekinceler vardı. Kuşlar bildiğiniz gibi iniş ve kalkışlarda büyük tehlike arz ediyor. Kuş problemi göz önüne alınarak havalimanı için uygun olmayan bir yere taşınmış olabilir. yani yağmurdan kaçarken doluya tutulma durumu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Hava alanibasli basina yanlis yere yapildi ISKENDERUNA yapilsaydi bu olmazdi ucamiyoruzzz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
okur uflerler,yagmur yagmaz bi daha

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000