14 Mart 2012, Çarşamba 12:38:36

HANGİ SEFERLERİ TAMAMEN DURDURDU?

Hindistan merkezli havayolu şirketi Kingfisher, yaşadığı mali krizin ardından Hindistan'da alay konusu oldu.
  • Bu sektörde değilim ama havacılık meraklısı olduğum için siteyi ve yorumları takip etmeye çalışıyorum. Bazı insanların THY karşı bu kadar düşmanca tavırlarının olması anlaşılır gibi değil. Bence psikolojik vakalar...
  • nereden senin THY n oluyor eğer , benim diyebileceksen onu özümsemen lazım karalaman değil.o yüzden sen fıss mıss de . bizim deme sakın .
  • kuyruk acini anliyorum THY senin dusunemiyecegin kadar buyuk sen toprak olur gidersin ama THY hala yasar...
  • zararlarını kapatamazsa Hintli KF Airlinesin başına gelen şeyin aynısı bizim THY nin başına gelebilir...gülobally fısss :)
Hindistan'ın en büyük şirketlerinden biri olan havayolu şirketlerinin yanında yiyecek-içecek, inşaat gibi sektörlerde de çalışmalar yapan havayolu şirketi Hindistan'da alay konusu oldu.

Hindistan'da insanlar Hintli havayolu şirketinin logosunda bulunan kuş resminin yaşanan mali krizin ardından Amerika'lı tavuk kızartma şirketi KFC (Kentucky Fried Chicken) ile ilişkilendirilerek yaşanan mali krize ve işten çıkarmalara atıfta bulunuldu. Hatırlanacağı üzere geçen seneden bu yana yaklaşık 300 kişi işten çıkartılmış, geçtiğimiz hafta da pilotların maaşları ödenmediği için uçuşlar tamamen durdurulmuştu.

Uçaklarında karşılama ve güvenlik mesajını bile kendisi yapan şirketin CEO'su Dr. Vijay Mallya'nın, Hindistan Merkez Bankası'ndan istediği yardım talebi de geçtiğimiz günlerde geri çevirilmiş ve şirket yurtdışı uçuşlarını tamamen durduracağını duyurmuştu.

İşte Hindistan'da alay konusu olan o resim;İşte Kingfisher Havayolları'nın bugün itibariyle durdurduğu yurtdışı seferleri;
Bangalore – Dubai
Chennai – Colombo
Delhi – Bangkok
Delhi – Dubai
Delhi – Hong Kong
Delhi – Kathmandu
Delhi – London Heathrow
Kolkata – Bangkok
Kolkata – Dhaka
Mumbai – Bangkok
Mumbai – Dubai 1
Mumbai – Hong Kong
Mumbai – London Heathrow
Tiruchirapally – Colombo

© Murat Can Güllü - AirportHaber.com/ Hindistan
HANGİ SEFERLERİ TAMAMEN DURDURDU?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 6 yıl önce
Bu sektörde değilim ama havacılık meraklısı olduğum için siteyi ve yorumları takip etmeye çalışıyorum. Bazı insanların THY karşı bu kadar düşmanca tavırlarının olması anlaşılır gibi değil. Bence psikolojik vakalar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
nereden senin THY n oluyor eğer , benim diyebileceksen onu özümsemen lazım karalaman değil.o yüzden sen fıss mıss de . bizim deme sakın .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
kuyruk acini anliyorum THY senin dusunemiyecegin kadar buyuk sen toprak olur gidersin ama THY hala yasar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
zararlarını kapatamazsa Hintli KF Airlinesin başına gelen şeyin aynısı bizim THY nin başına gelebilir...gülobally fısss :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000