16 Nisan 2012, Pazartesi 07:55:42

HAMİLE YOLCU ZORUNLU İNİŞ YAPTIRDI...

Donavia Havayolları'na ait bir yolcu uçağı zorunlu iniş yaptı...
  • Özbekistan ile Azerbeycan başkentlerini değiş tokuş yapmış sevgili editörler. Bundan böyle Azerbeycan'ın başkenti Taşkent, Özbekistan'ın başkentini Bakü olarak ilan etmişler anlaşılan
  • Istanbul (Yunanistan) diye bir yabancı kaynak yazmış olsa, hemen köpürüp kızardık. Peki Taşkent (Azerbaycan) yazmanıza ne diyelim?
  • o dar koltuklarda herkeste birden başlayabilir hamilelik sancıları. dikkatli olmak lazım. donavya uçuş işletme uyuma. divert planları hazır olmalı.
Donavia Havayolları'na ait Vody (Rusya)-Taşkent (Azerbeycan) seferini yapan Boeing 737-500 tipi yolcu uçağı hamile bir yolcu nedeniyle zorunlu iniş yaptı.

Kalkışını sorunsuz olarak gerçekleştiren yolcu uçağı, bir süre sonra hamile yolcunun sancıları nedeniyle Kazakistan'a zorunlu iniş yaptı. Havalimanı sağlık görevlileri tarafından ilk müdahalesi yapılan bayan yolcu, bebeğini de burada dünyaya getirdi. 

3 çocuğu ve yeni bebeğiyle birlikte hastaneye ulaştırılan yolcunun ardından uçak gecikmeli olarak Taşkent'e ulaştı.
HAMİLE YOLCU ZORUNLU İNİŞ YAPTIRDI...

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
Özbekistan ile Azerbeycan başkentlerini değiş tokuş yapmış sevgili editörler. Bundan böyle Azerbeycan'ın başkenti Taşkent, Özbekistan'ın başkentini Bakü olarak ilan etmişler anlaşılan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Istanbul (Yunanistan) diye bir yabancı kaynak yazmış olsa, hemen köpürüp kızardık. Peki Taşkent (Azerbaycan) yazmanıza ne diyelim?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
o dar koltuklarda herkeste birden başlayabilir hamilelik sancıları. dikkatli olmak lazım. donavya uçuş işletme uyuma. divert planları hazır olmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000