06 Aralık 2012, Perşembe 08:11:47

HAMDİ GÜVENÇ'E ÖDÜL JESTİ

Muğla Valisi Fatih Şahin, Muğla'nın tanıtımında yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle Dalaman Havalimanı ATM Dış Hatlar Genel Müdürü Hamdi Güvenç'e teşekkür belgesiyle onurlandırdı.
  • sayın valim artık ATM nin kazandığı yeter.zahmet olucak ama söyleyi verinde.birazda çalışanına veri versin biraz (gaza.benzine,zam geldi hatırlatı ver.......

Dalaman Havalimanı Dış Hatlar Terminalinin hizmete girmesiyle birlikte dünya standartlarını yakaladığını belirten Muğla Valisi Fatih Şahin, havalimanının uluslararası normlara uygun bir şekilde işletilmesini sağlayan, bölgemize gelen yolcu ve uçak sayısının artmasında büyük katkısı ve desteği olan ATM Genel Müdürü Hamdi Güvenç’e teşekkür ederken başarılarının devam etmesini diledi.

Alternatif turizmin geliştirilmesi ve turizmin 12 aya yayılmasının çok önemli olduğunu belirten Vali Şahin, bu konu ile ilgili yurtdışındaki turizm fuarlarına katılan, farklı turizm pazarlarında çeşitli temaslarda bulunan ülkemizi ve ilimizi başarıyla temsil eden Güvenç’e kurduğu sağlam ilişkilerden ve yaptığı turizm çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

HAMDİ GÜVENÇ'E ÖDÜL JESTİ

Facebook Yorum

Yorumlar

tık yok... ~ 5 yıl önce
sayın valim artık ATM nin kazandığı yeter.zahmet olucak ama söyleyi verinde.birazda çalışanına veri versin biraz (gaza.benzine,zam geldi hatırlatı ver.......

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000