18 Haziran 2015, Perşembe 14:21:40

Hakkari uçağında 7 kilo esrar yakalandı

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde, Yüksekova-İstanbul seferini yapan uçağının bir yolcusunun bagajında 6 kilo 760 gram esrar ele geçirildi.
  • çok yazık
  • Ne bekliyordunuz ?
  • ver kurtul sat kurtul diyecem de maalesef kurtuluşumuz yok. eninde sonunda öpecekler zevk almaya bakalım bari
  • Hacısı, hocası, (Dini vecibelerini kimseye bulaşmadan layıkı ile yapanları tenzih ederim), esrarkeşi, esrar satıcısı, teröristi... Bu be ne kardeşim, ehli sünnet insan oğlu kalmadı mı şu memlekette. Hangi taşı kaldırsan pislik çıkıyor. Dün de Erzurumda kendini dindar sanan biri kapı önünde sigara içene, sözlü taciz ve fiziksel şiddet uygulamış. Kimleri palazlandırdığınızı görün işte. Hakkari Yüksekova meydanından sanki çoban Maho binecekti o uçağa. Ayağına hizmet götürdükleriniz asıl bunlar işte. Diğerleri figüran. Yağmurdan kaçarlken HDP ye oy verip doluya tutulanlara kapak olsun. Bunlar daha iyi günleriniz.

İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerince dün saat 12.05’te uçuşu planlanan TK 2671 sefer sayılı Yüksekova-İstanbul yolcu uçağında yolculara ait bagajlar üzerinde narkotik köpekleri vasıtası ile arama yapıldı.

Yapılan kontrollerde M.D. isimli şahsa ait bagaj içerisinde 6 kilo 760 gram esrar maddesi ele geçirildi. Şüpheli M.D. isimli şahıs hakkında uyuşturucu madde imal ve ticareti yapmak suçundan başlatılan adli soruşturma başlatıldığı belirtildi.Hakkari uçağında 7 kilo esrar yakalandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

YAZIK ~ 3 yıl önce
çok yazık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ne ~ 3 yıl önce
Ne bekliyordunuz ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
olacağı buydu ~ 3 yıl önce
ver kurtul sat kurtul diyecem de maalesef kurtuluşumuz yok. eninde sonunda öpecekler zevk almaya bakalım bari

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bu ne ya ~ 3 yıl önce
Hacısı, hocası, (Dini vecibelerini kimseye bulaşmadan layıkı ile yapanları tenzih ederim), esrarkeşi, esrar satıcısı, teröristi... Bu be ne kardeşim, ehli sünnet insan oğlu kalmadı mı şu memlekette. Hangi taşı kaldırsan pislik çıkıyor. Dün de Erzurumda kendini dindar sanan biri kapı önünde sigara içene, sözlü taciz ve fiziksel şiddet uygulamış. Kimleri palazlandırdığınızı görün işte. Hakkari Yüksekova meydanından sanki çoban Maho binecekti o uçağa. Ayağına hizmet götürdükleriniz asıl bunlar işte. Diğerleri figüran. Yağmurdan kaçarlken HDP ye oy verip doluya tutulanlara kapak olsun. Bunlar daha iyi günleriniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000