11 Mayıs 2015, Pazartesi 08:05:38

HAKKARİ AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR

Hakkâri Valisi Yakup Canbolat, Hakkâri-Yüksekova Havaalanı’nda incelemelerde bulundu.
  • Ne o oyle koca koca adamlar esas durusa gecmis.
  • Açıldı kardeşim ağlamayın artık. Bu ne kin ne öfke allah aşkına
  • 35 yasindayim. Babam havaci. Dogdugumdan beri terminal icindeki lokantada komilikten.tutun harekat memurluguna kadar 6 farkli havacilik bransinda calismis biri olarak burasi ve ordu giresun havaalanlari bittiyse bende maradonayim. Ayni hizli tren gibi alt yapiyi bitirmeden acilis yapilip insanlari oldurecekler. Gecmisinizi unutmayin.kac masum vatandas oldu hizli tren denemelerinde.peki kim suclu oldu? makinist. Hesabi er gec sorulacak
  • Bu ülkede bitmeyen birçok proje erken açıldı örnek Esb havalimanı açılışında olduğum için bizzat biliyorum. Yolcuların görmediği arka ofislerde koridorlarda onlarca eksik vardı kimseye düşmanlığımız yok. Çalışmayan klimalar tuvaletler bir dünya kablo kapatılmamış, İnşaat pisliği de cabası idi. Sadece apron körük bina olmakla olmaz projlerde güvenlik de sağlanır ondan sonra açılır..

Hakkâri Valisi Yakup Canbolat, Hakkâri-Yüksekova Havaalanı’nda incelemelerde bulundu.

İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Resul Holoğlu ve Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Ali Yüce ile birlikte Yüksekova ilçesine giden Vali Yakup Canbolat, İlçe Kaymakamı İbrahim Çenet ve İlçe Emniyet Müdürü Sadık Demir tarafından karşılandı.

26 Mayıs 2015 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından açılışı yapılması planlanan Hakkâri-Yüksekova Havaalanı’nda incelemelerde bulunan Vali Canbolat, yerinde izlediği çalışmalar hakkında yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.

HAKKARİ AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ne o oyle koca koca adamlar esas durusa gecmis.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Açıldı kardeşim ağlamayın artık. Bu ne kin ne öfke allah aşkına

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
35 yasindayim. Babam havaci. Dogdugumdan beri terminal icindeki lokantada komilikten.tutun harekat memurluguna kadar 6 farkli havacilik bransinda calismis biri olarak burasi ve ordu giresun havaalanlari bittiyse bende maradonayim. Ayni hizli tren gibi alt yapiyi bitirmeden acilis yapilip insanlari oldurecekler. Gecmisinizi unutmayin.kac masum vatandas oldu hizli tren denemelerinde.peki kim suclu oldu? makinist. Hesabi er gec sorulacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
12:59 yazan arkadaş ~ 3 yıl önce
Bu ülkede bitmeyen birçok proje erken açıldı örnek Esb havalimanı açılışında olduğum için bizzat biliyorum. Yolcuların görmediği arka ofislerde koridorlarda onlarca eksik vardı kimseye düşmanlığımız yok. Çalışmayan klimalar tuvaletler bir dünya kablo kapatılmamış, İnşaat pisliği de cabası idi. Sadece apron körük bina olmakla olmaz projlerde güvenlik de sağlanır ondan sonra açılır..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000