18 Haziran 2018, Pazartesi 22:49:46

Hain kalkışmadan sonra ilk kez uçak indi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hain darbe kalkışmasının ardından ilk kez Akıncı Üssü'ne iniş yaptı.
  • Tgs,saw ve thy kargo, muhasebe, pazarlama satış, yurtdışı istasyonlardaki şef ve müdürler bir araştırılsa kimlerin neci oldukları ortaya çıkar ama niyeyse yapılmıyor. Thy'ye fetocuları tıka basa dolduran, yedikleri her haltı ne de olsa bizden diye görmezden gelen thy'den fetoculuktan kovulanları tei'ye sokan temel ve hamdi'nin hala serbestçe gezmesi bile iktidarın fetocular ile mücadele konusunda ne kadar ciddi olduklarının göstergesidir.
  • şu an hangisi kullanılıyor ben anlamadım. CB Akıncıya mı indi. Yoksa Mürted diye başka bir havaalanı mı açıldı?
  • Akıncı ismi koymadan önceki adı da Mürted idi....Mürted dinden dönmüş,dinini değiştirmiş anlamı taşır.Burası 1402 deki Yıldırım BEYAZIT ile Timurlenk arasındaki Ankara savaşı sırasında yaşanan bir olaydan ötürü Mürted Ovası olarak isimlendirilmiştir.Benzeri bir olay 2 yıl önce orada yaşanmıştı.
  • Yazık demek travması ancak geçer gibi olmuş, ha bir Bilgi daha, oraya devamlı yapılan parçaları almak için uçak iniyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hain darbe kalkışmasının ardından ilk kez Akıncı Üssü'ne iniş yaptı.

15 Temmuz günü kalkışılan darbe girişiminin ardından başkent Ankara'daki 'Akıncı Üssü'nün ismi Mürted Hava Üssü olarak değişmiş ve o günden bu yana meydana uçak inişi yapılmamıştı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ANA uçağı ile Akıncı Hava Üssü'ne iniş yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu inişi ile birlikte darbe kalkışmasının ardından ilk kez uçak inmiş oldu. 

©AirportHaber

Hain kalkışmadan sonra ilk kez uçak indi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Hainlerin çoğu hala serbest ~ 1 ay önce
Tgs,saw ve thy kargo, muhasebe, pazarlama satış, yurtdışı istasyonlardaki şef ve müdürler bir araştırılsa kimlerin neci oldukları ortaya çıkar ama niyeyse yapılmıyor. Thy'ye fetocuları tıka basa dolduran, yedikleri her haltı ne de olsa bizden diye görmezden gelen thy'den fetoculuktan kovulanları tei'ye sokan temel ve hamdi'nin hala serbestçe gezmesi bile iktidarın fetocular ile mücadele konusunda ne kadar ciddi olduklarının göstergesidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mürted mi ~ 1 ay önce
şu an hangisi kullanılıyor ben anlamadım. CB Akıncıya mı indi. Yoksa Mürted diye başka bir havaalanı mı açıldı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aksak Timur ~ 1 ay önce
Akıncı ismi koymadan önceki adı da Mürted idi....Mürted dinden dönmüş,dinini değiştirmiş anlamı taşır.Burası 1402 deki Yıldırım BEYAZIT ile Timurlenk arasındaki Ankara savaşı sırasında yaşanan bir olaydan ötürü Mürted Ovası olarak isimlendirilmiştir.Benzeri bir olay 2 yıl önce orada yaşanmıştı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yusuf saat 3,30 ~ 1 ay önce
Yazık demek travması ancak geçer gibi olmuş, ha bir Bilgi daha, oraya devamlı yapılan parçaları almak için uçak iniyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000