28 Nisan 2009, Salı 08:30:43

Hacı Say: "2009 yılını da artışla kapatacağız"

Avrupa’nın önde gelen havayolu şirketlerinin Türkiye’yi iptal listelerine sokmadığını belirten Sun Express Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say, sektörün 2009’u, geçen yılın üzerinde rakamlarla kapatabileceğini söyledi.
  • Gert kim onun halasi gruda kim ?
  • dostum halanın sözünden çıkma, grudamız bir tanedir.
  • Arkadaşlar size şöyle söyliyim bu fiyat politkasıyla uçmaya devam eden şirketler bu sene krizin etkilerini ağır şekiliyle ödüyecekler..bunların başında pegasus ve sun express geliyor..ümidimiz yazın biraz toparlanma ile güzel bir dönem geçirip krizi atlatmak.gerçekler bunlar kimse kar fln beklemesin.yalan söyler. en basiti şöyle diyim.Luthtansa ilk çeyrekde zarar açıkladı..
  • Bahsettiğiniz şirketin adını bile anmadım, niye alındınız acaba? ;) Saygılar, Gert...

Say, turizmde dünyada bir daralma yaşandığını, Avrupa’daki önde gelen firmaların alternatif destinasyonları iptal etmeye başladığını kaydetti, Hacı Say şöyle konuştu: “Türkiye’de Nisan-Mayıs döneminde başlayacak yüksek sezona ilişkin umutlu beklentimiz var. Pazarda genel bir daralma var, ancak İspanya, Yunanistan, İtalya, Mısır ve Dubai’yle  göre bizdeki düşüşler çok daha az.”

Say, “Avrupa’dan, özellikle Almanya’dan uçuş yapan havayolu şirketleri, alternatif saydıkları noktalara uçuşlarını iptal ediyor. Türkiye’yse bu iptal listelerine girmedi. Türkiye pazarına yüklenmek istiyorlar. Bu durumdan karlı çıkabiliriz” dedi.

Hacı Say: "2009 yılını da artışla kapatacağız"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 9 yıl önce
Gert kim onun halasi gruda kim ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
dostum halanın sözünden çıkma, grudamız bir tanedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Arkadaşlar size şöyle söyliyim bu fiyat politkasıyla uçmaya devam eden şirketler bu sene krizin etkilerini ağır şekiliyle ödüyecekler..bunların başında pegasus ve sun express geliyor..ümidimiz yazın biraz toparlanma ile güzel bir dönem geçirip krizi atlatmak.gerçekler bunlar kimse kar fln beklemesin.yalan söyler. en basiti şöyle diyim.Luthtansa ilk çeyrekde zarar açıkladı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bahsettiğiniz şirketin adını bile anmadım, niye alındınız acaba? ;) Saygılar, Gert...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000