18 Temmuz 2016, Pazartesi 16:24:55

Güvenlik memurlarından açıklama

Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği, darbe girişimi sonrası bir açıklama yayınladı.
  • Arkadaşlar önce havaalani girişindeki rezaleti çadırları bekleyen kamp kuranları kaldırın temizleyin sonra güvenliktenbahsedin...
  • Kardeşim ne yalancı insanlar var ben ve ekip arkadaşlarım o gece b kapısında vaku bir duruş sergileyerek elimizden geleni yaptık teknik de görev yaparak hiç kimseyi hangar içlerine almadık kapıdan sorumlu polis ve devlet hava meydanlari güvenligi gümrük bunlar bu insanları soktuysa özel güvenliğin ne suçu var anlamış değilim nerdeyse onların işini teknik aş güvenliği olarak ben ve arkadaşlarım yaptı aprondan sivil vatandaşları tek tek topladık burdan milletimize büyük geçmiş olsun diyorum sor bir sınavdan çıktık burda darbe değil millet iradesi kazanmıştır
  • Bu THY'deki paralelciler yüzünden taşeron kalkmıyor üzerimizden iyi paralar götürüyorlar, nemalanıyorlar demek ki adamlar,Yoksa ilker bey çoktan kaldırmıştı taşeronu. E artık İlker Aycı bey kaldırır taşeronu hainleri alt ettik ne de olsa. . . Değil mi İlker bey TAŞERONU kalrıdıp insanları bünyenize alacaksınız değil mi? . . .
  • bu adamlar bildigin utanmaz.

Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği, darbe girişimi sonrası bir açıklama yayınladı.

Yapılan açıklamada darbe girişiminin halkın kahramanca mücadelesiyle bertaraf edildiği vurgulandı.

Yapılan açıklamada:

Yüce Türk Milleti;

15 Temmuz 2016 gecesi üniformayı kendine zırh yaparak Şanlı Ordumuzun içine gizlenmiş teröristler tarafından Milli İradeye karşı gerçekleştirilmek istenen kanlı saldırı ve darbe girişimi değerli devlet büyüklerimizin tutarlı duruşları, güvenlik güçlerimiz ve halkımızın kahramanca mücadelesi sonucu başarısızlıkla sonuçlanmıştır.

Kalkışma; demokrasimizin ve Cumhuriyetimizin en stratejik noktaları başta olmak üzere tüm kurumlarını hedef almış, ancak ne mutlu ki; hedefine ulaşamamıştır. Bundan böyle de bu tür girişimlerin hedeflerine ulaşmasının imkânı kalmamıştır.

Tarihte özgürlüğü adına vermiş olduğu savaşlar ve mücadeleleri ile yerini çoktan almış Şerefli Türk Milleti, üzerine düşeni bir kez daha yaparak silahlara ve mermilere karşı vücudunu siper etmiş, güvenlik güçlerimizin onurlu mücadelesi ile bir kez daha Milli İradeye sahip çıkılarak tarih yazılmıştır.

Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği olarak; Kalkışma gecesi ve sonrasında üniformaları ile tüm baskılara karşı vakarlı duruşlarıyla görev yapan Tüm meslektaşlarımıza ve halkımıza geçmiş olsun dileklerimiz iletir, demokrasinin işleyişine ve Milli İradenin hiçe sayılmasına yönelik bu girişimin tamamı ile karşısında olduğumuzu beyan ederiz. Bu elim olayın bir daha yaşanmamak üzere, Ülkemiz açısından bir toparlanma, halkımız açısından birliğe vesile olması temennisiyle bu uğurda şehit olanlara Yüce Allah’tan Rahmet, geride kalan acılı yakınlarına da sabırlar dileriz.

SİHAGÜVDER
Yönetim Kurulu

Güvenlik memurlarından açıklama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Alana giriş ~ 2 yıl önce
Arkadaşlar önce havaalani girişindeki rezaleti çadırları bekleyen kamp kuranları kaldırın temizleyin sonra güvenliktenbahsedin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Güvenlik ~ 2 yıl önce
Kardeşim ne yalancı insanlar var ben ve ekip arkadaşlarım o gece b kapısında vaku bir duruş sergileyerek elimizden geleni yaptık teknik de görev yaparak hiç kimseyi hangar içlerine almadık kapıdan sorumlu polis ve devlet hava meydanlari güvenligi gümrük bunlar bu insanları soktuysa özel güvenliğin ne suçu var anlamış değilim nerdeyse onların işini teknik aş güvenliği olarak ben ve arkadaşlarım yaptı aprondan sivil vatandaşları tek tek topladık burdan milletimize büyük geçmiş olsun diyorum sor bir sınavdan çıktık burda darbe değil millet iradesi kazanmıştır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Demek ki . . . ! ~ 2 yıl önce
Bu THY'deki paralelciler yüzünden taşeron kalkmıyor üzerimizden iyi paralar götürüyorlar, nemalanıyorlar demek ki adamlar,Yoksa ilker bey çoktan kaldırmıştı taşeronu. E artık İlker Aycı bey kaldırır taşeronu hainleri alt ettik ne de olsa. . . Değil mi İlker bey TAŞERONU kalrıdıp insanları bünyenize alacaksınız değil mi? . . .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bildigin utanmaz ~ 2 yıl önce
bu adamlar bildigin utanmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000