02 Mart 2016, Çarşamba 12:35:47

Güvenlik görevlisi ödüllendirildi

Şanlıurfa Gap Havalimanı'nda özel bir güvenlikçinin dikkatli davranması sonucu 4 bin 900 adet extacy uyuşturucu hap ele geçirildi.
  • Tamam da THY müdürünün ne işi var orada.O ne alaka..
  • Güvenlik şefi değil,grup amiri.
  • 1 Mart Havalimanları Güvenlik Memurları gününde Vali yardımcısının ziyaret edilmesi de bir garip. Sanki bugün bizim günümüz bizi tebrik eder misiniz gibi olmuş. Ancak bu durum bazı kamu kurumlarında da yaşanıyor
  • yakında işten atarlar. 20 küsür yıldır iş hayatındayım, ne zaman bir çalışana ödül, takdir belgesi vs. verildiyse 3-5 ay sonra ya işten çıkartıldı yada emekli edildi. istisnası hiç olmadı. ilginç bir sosyolojik durum ama böyle oluyor nedense.

Şanlıurfa Gap Havalimanı'nda özel bir güvenlikçinin dikkatli davranması sonucu 4 bin 900 adet extacy uyuşturucu hap ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa Gap Havalimanı'nda görev yapan güvenlik görevlilerden Cevher Akgün’ün dikkatli davranması sonucu ele geçirilen uyuşturucu haplar havalimanında görev yapan emniyet güçlerine teslim edildi.

1 Mart Havalimanları Güvenlik Memurları günü münasebetiyle Şanlıurfa Vali Yardımcısı Uğur Sezer'i makamında ziyaret eden, Şanlıurfa Gap Havalimanı Müdürü Mehmet Münir Uludağ, Gap Havalimanı Güvenlik Şefi İbrahim Çiftçi ve Gap Havalimanı heyeti ile birlikte günün anısına Şanlıurfa Vali Yardımcısı Uğur Sezer'e plaket verdi.

Şanlıurfa Vali Yardımcısı Uğur Sezer, Gap Havalimanı'nda uyuşturucu hapları yakalayan özel güvenlik görevlisi Cevher Akgün'e çeşitli hediyeler takdim etti. Sezer konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada,"Bugün Şanlıurfa Gap Havalimanı müdürü ve heyeti 1 Mart Havalimanları Güvenlik Memurları günü münasebeti ile bizleri ziyaret ettiler kendilerine teşekkür ediyorum. Tüm burada olan olmayan arkadaşlarımızın günü kutlu olsun. Havalimanları düzeyinde güvenliği en üst düzeyde tutan bir havalimanı burası, daha öncede buna benzer maddeler yakalandı. Arkadaşlarıma yaptıkları başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.Güvenlik görevlisi ödüllendirildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Refik ~ 2 yıl önce
Tamam da THY müdürünün ne işi var orada.O ne alaka..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Can ~ 2 yıl önce
Güvenlik şefi değil,grup amiri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cem ~ 2 yıl önce
Meydanın soytarısı
yorumcu ~ 2 yıl önce
1 Mart Havalimanları Güvenlik Memurları gününde Vali yardımcısının ziyaret edilmesi de bir garip. Sanki bugün bizim günümüz bizi tebrik eder misiniz gibi olmuş. Ancak bu durum bazı kamu kurumlarında da yaşanıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 2 yıl önce
yakında işten atarlar. 20 küsür yıldır iş hayatındayım, ne zaman bir çalışana ödül, takdir belgesi vs. verildiyse 3-5 ay sonra ya işten çıkartıldı yada emekli edildi. istisnası hiç olmadı. ilginç bir sosyolojik durum ama böyle oluyor nedense.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000