26 Nisan 2015, Pazar 22:20:17

GÜRCAN MANTI: "FEDAKARLIK SIRASI ŞİRKETLERDE"

Dünya Pilotlar Günü dolayısıyla Türkiye Havayolu Pilotları Derneği'nin (TALPA) düzenlediği organizasyonla kutlandı. Gecede konuşma yapan TALPA Başkanı Gürcan Mantı, mesai saatlerine dikkat çekerek "Fedakarlık sırası şirketlerde" dedi.
  • Bu adami hala nasil orda tutuyoruz, anlamadim gitti. Türk havaciligina yazik oluyor yazik. Bu hirs ve bu kaprislerle mi temsil edilecegiz? Ne zaman calisacak insanlari sececegiz bilmem ki. Vakifta iken, Tav otopark parasi icin dernegi mahkemeye verecekti. Dernege gecince pasam rahatladi, sesi cikmadi. Izair i basimiza getiren ve secimi kaybedince kimseden habersiz oradan istifa ederek Izair yonetim kurulundaki sandalyemizi kaybettiren bu adami daha nerelere tasiyacagiz bakalim...
  • Mantııııı !!!! Yazılanları okuyorsundur eminim. Niye bir tık yok. Çok mu utanıyorsun , çok mu yerin dibine geçtin ? Boş ver sen , yazılanlara bakma. Onlar bir avuç çapulcu , bir avuç gezici. Terörist onlar , terörist. Sen bildiğin yolda devam et. Sakın ha istifayı , mistifayı düşünme ha. Olur mu ?
  • Ana amaca lütfen tek görevimiz kokteyl diye yazın kimse rahatsız olmsın TALPA görevini yapıyor desin.....
  • Sn. Mantı çalışma saatlerinden şikayet edeceğine zamanında greve destek verseydin de bu sorun ortadan kalkmış olsaydı.Haklı sebebin var diyelim olamaz da desteklemedin grevi 2 senedir ne iş yaparsın sen orada???

26 Nisan Dünya Pilotlar Günü sebebiyle bir kutlama gecesi düzenleyen TALPA, pilotları bir araya getirdi.

Geçtiğimiz yıl ilkini kutlayan TALPA, Dünya Pilotlar Günü olarak 2.'si kutlanan 26 Nisan'ı bu yıl Kaşıbeyaz Restaurant'ta gerçekleştirdi.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü adına Genel Müdür Yardımcısı Bahri Kesici geceye katılırken, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdür Yardımcısı Celal Özuğur da geceye katılanlar arasındaydı.

Gecede bir konuşma yapan TALPA Başkanı Gürcan Mantı çalışma saatlerine vurgu yaptı.

"SIRA ARTIK ŞİRKETLERDE"

Mantı; 'gündemi sürekli olarak takip ediyor ve TALPA olarak değerlendirmelerde bulunuyoruz. Kamuoyuna bilgi aktarma konusunda son 3 yıldır ciddi bir aşama kaydettik. Bununla birlikte mesleğimizin ciddiyetinin farkındayız ve buna göre hareket ediyoruz. Mesleğini icra eden arkadaşlarımızı korumakla birlikte insanların canını hiçe sayanlara sahip çıkmıyoruz.

Çalışma saatlerimizin düzenlenmesi konusunda da her platformu kullanmaya başladık. Yeni dönemde çalışma saatlerinin düzeleceğine inanıyoruz.

Bizler de ailelerimizle daha fazla vakit geçirmek ve sosyal zamanlarımızı yaşamak istiyoruz. Burada fedakarlık sırası artık şirketlerde' ifadelerini kullandı.

Gecede daha sonra Behsat Gerçeker ve ekibi performansıyla misafirlere keyifli anlar yaşattı.GÜRCAN MANTI: "FEDAKARLIK SIRASI ŞİRKETLERDE"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

onuncu köy ~ 3 yıl önce
Bu adami hala nasil orda tutuyoruz, anlamadim gitti. Türk havaciligina yazik oluyor yazik. Bu hirs ve bu kaprislerle mi temsil edilecegiz? Ne zaman calisacak insanlari sececegiz bilmem ki. Vakifta iken, Tav otopark parasi icin dernegi mahkemeye verecekti. Dernege gecince pasam rahatladi, sesi cikmadi. Izair i basimiza getiren ve secimi kaybedince kimseden habersiz oradan istifa ederek Izair yonetim kurulundaki sandalyemizi kaybettiren bu adami daha nerelere tasiyacagiz bakalim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Mantııııı !!!! Yazılanları okuyorsundur eminim. Niye bir tık yok. Çok mu utanıyorsun , çok mu yerin dibine geçtin ? Boş ver sen , yazılanlara bakma. Onlar bir avuç çapulcu , bir avuç gezici. Terörist onlar , terörist. Sen bildiğin yolda devam et. Sakın ha istifayı , mistifayı düşünme ha. Olur mu ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yiyin ~ 3 yıl önce
Ana amaca lütfen tek görevimiz kokteyl diye yazın kimse rahatsız olmsın TALPA görevini yapıyor desin.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Sn. Mantı çalışma saatlerinden şikayet edeceğine zamanında greve destek verseydin de bu sorun ortadan kalkmış olsaydı.Haklı sebebin var diyelim olamaz da desteklemedin grevi 2 senedir ne iş yaparsın sen orada???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000