20 Haziran 2018, Çarşamba 10:10:06

Güneydoğu Havacılık filosuna 3 yeni uçak

Ankara merkezli kurulan Güneydoğu Havacılık Uçuş Okulu, filosuna 3 adet eğitim uçağı daha kattı.
  • Tebriz'den Tahran'a doguya/geriye uçarak gereksiz yakit harcaması mantıksız olmuş. Sanırım haberi yazan yanlış yazmış. Biraz cografya bilgisi lütfen. Şiraz'dan önce Tahran, sonra Tebriz olmalı.
  • Hoca ların Hocası Cavit Hoca ma Güneydoğu Havacılık (Seymen) daki yeni uçaklar ile güzel güzel pilotlar yetiştirmesini dilerim...
  • Hayırlı olsun emniyetli uçuşlar dilerim.
  • Uçuş okulu olarak iyi bir okuldur. Özellikle Uçuş Öğretmeni C.KÖKTEN hoca olduğu için değerli bir okuldur. Cessna 172, eğitim uçağı olarak 1 numaradır. Yeni uçaklar hayırlı uğurlu olsun kazasız emniyetli bol uçuşlar dilerim.

Ankara merkezli kurulan Güneydoğu Havacılık Uçuş Okulu, filosuna 3 adet eğitim uçağı daha katıyor.

Uçaklar Dubai-Şiraz-Tebriz-Tahran-Van ve Kapadokya rotasında uçarak Türkiye'ye ulaşacak.

Gümrükleme işlemleri tamamlandıktan sonra Güneydoğu Havacılık'ın uçuş eğitimlerinde kullanılmaya başlanacak.

Etihad Flight Academy filosundan çıkarılan uçakları satın alan Güneydoğu Havacılık, bu uçaklarla Kapadokya'da uçuş eğitimleri verecek. 2000 model aynı seri uçakları olan Cessna 172S tipi uçaklara TC-GDL, TC-GDK ve TC-GDM geçici tescilleri verildi.

Güneydoğu Havacılık filosuna 3 yeni uçak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Mikdat ~ 1 ay önce
Tebriz'den Tahran'a doguya/geriye uçarak gereksiz yakit harcaması mantıksız olmuş. Sanırım haberi yazan yanlış yazmış. Biraz cografya bilgisi lütfen. Şiraz'dan önce Tahran, sonra Tebriz olmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cavit Hoca ~ 1 ay önce
Hoca ların Hocası Cavit Hoca ma Güneydoğu Havacılık (Seymen) daki yeni uçaklar ile güzel güzel pilotlar yetiştirmesini dilerim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Buğra ~ 1 ay önce
Hayırlı olsun emniyetli uçuşlar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GDH ~ 1 ay önce
Uçuş okulu olarak iyi bir okuldur. Özellikle Uçuş Öğretmeni C.KÖKTEN hoca olduğu için değerli bir okuldur. Cessna 172, eğitim uçağı olarak 1 numaradır. Yeni uçaklar hayırlı uğurlu olsun kazasız emniyetli bol uçuşlar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000