19 Aralık 2015, Cumartesi 12:43:32

Güney Kıbrıs'ta Katar ve BAE öfkesi

Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri’ne (BAE) ait uçakların Güney Kıbrıs'taki havaalanları üzerinden Avrupa’ya uçuş gerçekleştirmelerine olanak sağlayacak bir memorandumun imzalandığı, Güney Kıbrıs’a kayıtlı havayolu şirketlerinin ise buna tepki gösterdikleri bildirildi.
  • "Guney Kibris'a kayitli havayolu sirketleri" derken? Bunlar da batirmamis miydi havayollarini? Adanin bir havayolu kalmadi ki...
  • Meydan size mi kalsin?
  • paranın dini imanı yok!!!

Fileleftheros gazetesi, Rum Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı Genel Müdürü Alekos Mihailidis’in 10-15 Aralık tarihlerinde Katar ve BAE yetkilileriyle söz konusu işbirliği memorandumuna imza attığını belirterek, memorandum sonrasında bu iki ülkenin havayolu şirketlerinin Larnaka ve Baf Havaalanları ve buradan da diğer ülkelere uçuşlar gerçekleştirebileceklerini yazdı.

Haberde, bu durumun rekabet yarattığı gerekçesiyle Güney Kıbrıs’a kayıtlı havayolu şirketlerini rahatsız ettiği vurgulandı. (Kıbrıs Postası)

Güney Kıbrıs'ta Katar ve BAE öfkesi

Facebook Yorum

Yorumlar

M. ~ 2 yıl önce
"Guney Kibris'a kayitli havayolu sirketleri" derken? Bunlar da batirmamis miydi havayollarini? Adanin bir havayolu kalmadi ki...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne yani ~ 2 yıl önce
Meydan size mi kalsin?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
para ~ 2 yıl önce
paranın dini imanı yok!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000