22 Ekim 2010, Cuma 08:28:45

Grevin faturası çok ağır oldu

Air France-KLM, Fransa'da emeklilik reform tasarısı için yapılan grevin şirkete maliyetinin 25 milyon euro olduğunu açıkladı.
  • Fransızların yaptıgını Türklerde yapsaydı Emeklilik yaşı 65 çıkarmıydı tepkisiz bir milletiz sonra hakkını arayanlara bencil diyor birisi.Ben Hükümetin yerinde olsam Emeklilik yaşını 80 çıkarırım nasılsa dogru dürüst tepki yok .Görürseniz 80 yaşını alırsın emekli maaşını yok göremezsen ahrette alırsın emekli maaşını..
  • bunlarin insanlarinda gram ozveri yok. isleri gucleri bencillik.
  • fransızların grevlere devam etmesini diliyorum ne kadar devam ederse bizim işimize gelir thy.ye başarılar
Fransa'da yayımlanan Le Point gazetesinin şirket yetkililerine dayandırdığı haberinde, emeklilik reform tasarısına karşı tekrarlanan grevlerin şirkete günlük ortalama 5 milyon euroya mal olduğu ifade edilerek, eylül ve ekim aylarında düzenlenen grevlerin şirket için finansal etkisinin yaklaşık 25 milyon euro olduğu kaydedildi.

(Bugün)
Grevin faturası çok ağır oldu

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 8 yıl önce
Fransızların yaptıgını Türklerde yapsaydı Emeklilik yaşı 65 çıkarmıydı tepkisiz bir milletiz sonra hakkını arayanlara bencil diyor birisi.Ben Hükümetin yerinde olsam Emeklilik yaşını 80 çıkarırım nasılsa dogru dürüst tepki yok .Görürseniz 80 yaşını alırsın emekli maaşını yok göremezsen ahrette alırsın emekli maaşını..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bunlarin insanlarinda gram ozveri yok. isleri gucleri bencillik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
fransızların grevlere devam etmesini diliyorum ne kadar devam ederse bizim işimize gelir thy.ye başarılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000