12 Eylül 2012, Çarşamba 09:17:27

GREV KARARI ASKIYA ALINDI

Hava Trafik Kontrolörleri Sendikası yetkilileri, 15 Eylül’de yapılması planlanan uyarı grevi kararını askıya aldı.
  • Darısı bizim bizim kulecilerin başına .....
  • yasal disi halay cekmeyince birsey olmaz
  • Aman ha elinizi çabuk tutun grev yaptınız yaptınız sizin ısınız de stratejik öneme sahip diye bir yasakta size çıkar benden söylemesi!...

Hava Trafik Kontrolörleri Sendikası, 15 Eylül Cumartesi günü yapacağını açıkladığı uyarı grevini “geçici bir süreliğine” askıya aldı.

KKTC Hava Trafik Kontrolörleri Sendikası Başkanı Cem Kapısız yaptığı yazılı açıklamada,KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Saner ile yapılan toplantıda, Saner’in, taleplerinin çözümü konusunda inisiyatif alması üzerine uyarı grevinin askıya alındığını belirtti.

Yazılı açıklamada, Bakan Saner’in görüşmede, sendikanın taleplerinin karşılanması amacıyla çalışma yapacağı, konunun yarınki Bakanlar Kurulu toplantısında bizzat görüşüleceği, sendikanın taleplerinin haklı talepler olduğunun sendika yöneticilerine söylendiği belirtildi.

Sendikanın açıklamasında, “Uyarı grevi kararı, KKTC  Bakanlar Kurulu’ndan çıkacak sonucun sürece olumlu bir etki etmesi beklentisi ile geçici bir süreliğine askıya alındı” ifadelerine yer verildi.

 

GREV KARARI ASKIYA ALINDI

Facebook Yorum

Yorumlar

greve evet ~ 6 yıl önce
Darısı bizim bizim kulecilerin başına .....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
korkmayin ~ 6 yıl önce
yasal disi halay cekmeyince birsey olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yasaklansın ~ 6 yıl önce
Aman ha elinizi çabuk tutun grev yaptınız yaptınız sizin ısınız de stratejik öneme sahip diye bir yasakta size çıkar benden söylemesi!...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000