27 Nisan 2016, Çarşamba 19:24:47

Grev binlerce yolcuyu mağdur etti

Birleşik Hizmet Sandikası'na (Ver.di) bağlı işçilerin bugün Almanya genelinde grev yaptı. Altı havaalanında yapılan bir günlük uyarı grevinde yüzlerce uçuş iptal edildi ve binlerce yolcu mağdur oldu.
  • avrupa bitti
  • Neden grev yapmışlar? Bize ne yolcuların mağduriyetinden. Adamlar yolcuları mağdur etmeyi göze alıcak kadar mağdur olmuşlar demek ki! Neden grev yaptıklarını bilelim ki bu ülkede hangi haklardan mahrum bırakıldığımızı en azından öğrenelim
  • tr de insanlar grev yapinca vatan haini muamelesi goruyorlar, almanyada gecen senede bircok kez grev oldu herkes normal karsiladi ve lufthansa rekor karla seneyi kapatti..demokrasi farki iste bu.
  • Ne zamandir hak aramak illegal oldu??

Almanya'nın Düsseldorf, Münih, Dortmund, Frankfurt, Hannover ve Köln-Bonn havaalanlarında, Ver.di'ye bağlı yer hizmetleri çalışanlarının gerçekleştirmiş olduğu bir günlük uyarı grevi sebebiyle yüzlerce uçuş iptal oldu.

Binlerce yolcu da grevden dolayı mağdur oldu. Münih Havaalanı'nda bugün bin 100 uçuştan 740'ının iptal edildiği belirtildi.

Frankfurt Havaalanı'nda yer hizmetleri personelinin yanı sıra havaalanı itfaiyesi de greve katıldı. Frankfurt Havaalanı'nda bin 330 uçuştan 392'i iptal olurken, Düsseldorf Havaalanı'nda 590 uçuştan 48, Köln-Bonn Havaalanı'nda 276 uçuştan 103'ü iptal oldu. Yer hizmetleri personelinin greve katıldığı diğer havaalanlarında ise yaklaşık 220 uçuş iptal oldu.

İç hat seferlerinde uçuşları iptal olan birçok yolcu, trenlere yönelirken, kıtalar ve uluslararası seferler için bilet alan binlerce yolcu da uçamadı.

Grev binlerce yolcuyu mağdur etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

eb ~ 2 yıl önce
avrupa bitti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sebep? ~ 2 yıl önce
Neden grev yapmışlar? Bize ne yolcuların mağduriyetinden. Adamlar yolcuları mağdur etmeyi göze alıcak kadar mağdur olmuşlar demek ki! Neden grev yaptıklarını bilelim ki bu ülkede hangi haklardan mahrum bırakıldığımızı en azından öğrenelim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 2 yıl önce
tr de insanlar grev yapinca vatan haini muamelesi goruyorlar, almanyada gecen senede bircok kez grev oldu herkes normal karsiladi ve lufthansa rekor karla seneyi kapatti..demokrasi farki iste bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YUL ~ 2 yıl önce
Ne zamandir hak aramak illegal oldu??

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000