18 Ekim 2017, Çarşamba 08:09:36

Greenpeace'e ait uçak düştü

Brezilya'da, çevreci sivil toplum kuruluşu Greenpeace'e ait uçağın Amazon ormanlarının iç bölgelerindeki Novo Airao kenti yakınında düşmesi sonucu bir kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı.
  • Su testisi su yolunda kılırlır! Car car car çevreyi doğayı kurtarıcam diye medine dilencisi gibi yolda yürütmüyorlardı insanı. Birde fıstık yeşili giyip dikkat çekmeye çalışıyorlar, başıma ağrılar giriyor o yeşilden. Oysa ki yeşilin daha koyu tonunu seçip din için, iman için, cihat için bu denli gönüllü çalışsalar da dünyayı dinle terbiye edip daha yaşanır hale getirseler, bizde tüm desteği versek!

Brezilya'da, çevreci sivil toplum kuruluşu Greenpeace'e ait uçağın Amazon ormanlarının iç bölgelerindeki Novo Airao kenti yakınında düşmesi sonucu bir kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı.

Brezilya Hava Kuvvetleri yetkilileri, kuruluşa ait Cessna 208 Caravan tipi uçağın Novo Airao yakınında düştüğünü açıkladı.

Yetkililer, uçaktaki bir İsveç vatandaşının öldüğünü, 4 kişinin yaralandığını duyurdu.

Uçağın düşüş nedeniyle ilgili herhangi bir bilgi bulunmadığını belirten yetkililer, bu amaçla Havacılık Kazalarını Önleme ve Araştırma Birimi ekibinin bölgeye gönderildiği bilgisini paylaştı.

Greenpeace yasta

Greenpeace tarafından yayınlanan bildiride ise kaza nedeniyle yasta oldukları bildirildi.

Açıklamada, "Mağdurlara ve ailelerine yardım sağlamaya yönelik tüm çabalarımızı yoğunlaştırdık ve olayı soruşturan yetkili organlarla iş birliği içinde çalışıyoruz." ifadesi kullanıldı.

Brezilya Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 9. Bölge yetkilileri, bölgede hava keşfi yapmak için bir uçak gönderildiği ve olayı araştırmak için Batı Amazon Nehri Komutanlığından da deniz soruşturma ekibinin tekneyle olay yerine sevk edildiği bilgisini verdi. Deniz Kuvvetleri yetkilileri, kazanın nedenleri, koşulları ve sorumlulularını belirlemek için soruşturma başlatılacağını kaydetti.(Hürriyet)

Greenpeace'e ait uçak düştü

Facebook Yorum

Yorumlar

Kevser ~ 1 yıl önce
Su testisi su yolunda kılırlır! Car car car çevreyi doğayı kurtarıcam diye medine dilencisi gibi yolda yürütmüyorlardı insanı. Birde fıstık yeşili giyip dikkat çekmeye çalışıyorlar, başıma ağrılar giriyor o yeşilden. Oysa ki yeşilin daha koyu tonunu seçip din için, iman için, cihat için bu denli gönüllü çalışsalar da dünyayı dinle terbiye edip daha yaşanır hale getirseler, bizde tüm desteği versek!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cihatmis ~ 1 yıl önce
Cihat istiyorsan buyur git suriyeye hali hazirda senin gibi dusunen binler var orda, gir aralarina allah icin kelle kes dinle terbiye et insanlari.
.. ~ 1 yıl önce
Hadi şimdi ciddi ciddi cevaplar gelsin buna :)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000