16 Eylül 2008, Salı 09:27:17

Görgülü: "Havacılığa ağırlık vereceğiz"

Kayı Group Başkanı Talha Görgülü, "Otelciliğe Adam Eve konseptiyle devam edip, havacılık ve tur operatörlüğüne ağırlık vereceğim" diyor.
  • Positif yorum yapılacaksa da onu hakeden de herşeye rağmen varını yoğunu ortaya koyup çalışmasından ödün vermeyen, ücretsiz izne gönderildiğinde buna ses çıkarmayan, yarım maaş aldığında bile tam çalışan insanlara yapılmalıdır. Bu insanlar bugüne kadar gereğini fazlasıyla yaptı. artık siz de taşın altına elinizi koyun. Yeter bu koltuk sevdası...
  • o eskiler koltuk sahibi oldukları için bi yere gitmek istemiyo olabilirler. Bu çok doğal. Çünkü o değerli koltuk sahipleri yerlerinden kalkıp başka bi şirkette aynı koltuğa oturamıcaklarını biliyorlar. Piyasa açılır da diğer şirketlerde eleman ihtiyacı olduğunda da herkesin nasıl gideceğini hep beraber göreceğiz. Saygılarımı sunarım..
  • YA COK ENTERESAN SEYLER YAZILMIS AMA SKY DA PERSONEL MUTSUZDA HALA SIRKETIN%50 SININ UZERI ESKI PERSONELI VEDE 8 YILDIR ORADALAR SIZLER NERDESINIZ ONA BAKIN SU AN HALA INSANLAR SKY A GIRMEK ICIN UGRASIR IKEN SIZIN GIBI YATIRIMCI DUSMANLARI KISKANCLIK ILE UGRASIYORLAR VEDE SAYFADA COGU POZITIV YAPILAN YORUMLAR KONULMUYOR
  • Değerli yorumcular, her fikre saygı göstermek lazım ama Sky'ın Tahir beyden önceki dönemlerine bir bakarsanız o zaman Talha beyin, ailesi dışındaki kişilere genel müdür olarak güvenememekte haklı olduğunu görürsünüz. Aile şirketidir ama yoktan var oldular ve bugün büyük bir sistem haline geldiler. Eleştiriden ziyade tebrik etmek lazım. Ayrıca üretirken hata yapılabilir ama telafi de edilebilir.

Antalya'nın önde gelen turizm gruplarından biri olan Kayı Group, sezon sonuna girilirken önemli stratejik kararlar aldı. Kayı Group Başkanı Talha Görgülü, büyüme stratejisinde yön değişikliğine gittiklerini ve yılsonu itibariyle kiralık otelleri devredeceğini bildirdi. Sahibi olduğu Club N'in satış sözleşmesini yaptığını açıklayan Görgülü, Riva Donna'yı iyi bir müşteri çıkarsa satabileceği sinyalini verdi. Görgülü, "Birisi daha iyi para verirse, arabamı da satarım. Ticaret almak ve satmak üzerine kuruludur" dedi. Görgülü, bundan böyle otelcilik sektörüne Adam Eve konseptiyle devam edeceğini ifade etti.

UÇAK SAYISI 14'E ÇIKACAK

Havayolu ve tur operatörlüğünde büyümek istediklerini anlatan Görgülü, "Şu anda ağırlıklı olarak havayolu sektörüne ağırlık verdim. Uçak sayısı şu an 9'a çıktı. Önümüzdeki yıl itibariyle bu sayı 14'e çıkıyor.Uçak sayısını artırıp, Almanya, Polonya ve Rusya'daki tur operatörlüğünün Pazar payını yükseltmeye çalışıyoruz." diye konuştu.

"BEN BURADAYIM, OTELLERİM DE BURADA!"

Talha Görgülü, "Piyasada bankalara çok fazla borcunuz olduğu söyleniyor.Doğruluk payı nedir?" sorumuza ise şu yanıtı verdi:

"Bu üç senedir söyleniyor. Dedikodulara bakılırsa ben battım, yurtdışına kaçtım ama ben buradayım, otellerim de burada. Şirketlerim büyüyerek faaliyetlerini sürdürüyor. Bankaya borcu olmadan yatırım yapabilen bir kurum var mı acaba? Ticaret yapıp, bankasız büyümeniz mümkün mü? Çalıştığım bankalar Finanbans ve Credit Eurobank ve Akbank'tır. İsimlerini özellikle söylüyordum ki, problemimiz var mı yok mu diye görebilesiniz...."

Eda Özsoy / Turizmdebusabah

Görgülü: "Havacılığa ağırlık vereceğiz"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

angry ~ 10 yıl önce
Positif yorum yapılacaksa da onu hakeden de herşeye rağmen varını yoğunu ortaya koyup çalışmasından ödün vermeyen, ücretsiz izne gönderildiğinde buna ses çıkarmayan, yarım maaş aldığında bile tam çalışan insanlara yapılmalıdır. Bu insanlar bugüne kadar gereğini fazlasıyla yaptı. artık siz de taşın altına elinizi koyun. Yeter bu koltuk sevdası...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
abc ~ 10 yıl önce
o eskiler koltuk sahibi oldukları için bi yere gitmek istemiyo olabilirler. Bu çok doğal. Çünkü o değerli koltuk sahipleri yerlerinden kalkıp başka bi şirkette aynı koltuğa oturamıcaklarını biliyorlar. Piyasa açılır da diğer şirketlerde eleman ihtiyacı olduğunda da herkesin nasıl gideceğini hep beraber göreceğiz. Saygılarımı sunarım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AIRLINER ~ 10 yıl önce
YA COK ENTERESAN SEYLER YAZILMIS AMA SKY DA PERSONEL MUTSUZDA HALA SIRKETIN%50 SININ UZERI ESKI PERSONELI VEDE 8 YILDIR ORADALAR SIZLER NERDESINIZ ONA BAKIN SU AN HALA INSANLAR SKY A GIRMEK ICIN UGRASIR IKEN SIZIN GIBI YATIRIMCI DUSMANLARI KISKANCLIK ILE UGRASIYORLAR VEDE SAYFADA COGU POZITIV YAPILAN YORUMLAR KONULMUYOR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fenerbahçe'li ~ 10 yıl önce
Değerli yorumcular, her fikre saygı göstermek lazım ama Sky'ın Tahir beyden önceki dönemlerine bir bakarsanız o zaman Talha beyin, ailesi dışındaki kişilere genel müdür olarak güvenememekte haklı olduğunu görürsünüz. Aile şirketidir ama yoktan var oldular ve bugün büyük bir sistem haline geldiler. Eleştiriden ziyade tebrik etmek lazım. Ayrıca üretirken hata yapılabilir ama telafi de edilebilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000