21 Şubat 2010, Pazar 08:08:49

Gökyüzünden düşen ceset

ABX Havayollarına ait kargo uçağının Domingo - Miami uçuşunda ilginç bir olay meydana geldi.
  • saol bob bizi çok aydınlattın bende bundan sonra ya yorum yazmıycam,yada senin gibi tutarlı yazıcam merak etme :))) laleli yi karıştırma benim onla alıp veremediğim yok.ayrıca ben piste nasıl düştüğü ile ilgili birşey yazmadım adam aprona nasıl çıktı onu sordum istersen başkasına okutma okuma ,yazma öğren ondan sonra gel.
  • Cockpit crew iniş takımlarını kaaç feet'te açtı ki piste düştü bu ceset? komik..
  • Aynı olay AHL çıkışlı bir uçuşta da oldu yaklaşık 12-13 yıl önce. Kaçan kişi iranlıydı. Sanırım Delta havayollarının uçağına binmişti...
  • flypgs sen bu rumuzla yazma ister her konuda da bilgilisin maşallah.benimde sabihadaki yıllarıma heba etme.buz çözülüp piste düşmüştür rahmetli....zaten tutarlı bi yorumunu göremedik kaç gündür hem ilgisiz hem bilgisiz.lale kavununu konuşturma.

ABX Havayollarına ait Boeing 767-200 tipi Domingo - Miami seferini yapan uçaktan iniş takımlarını açtıktan kısa bir süre sonra piste düşen bir ceset herkesi şaşkınlık içinde bıraktı.

FAA tarafındanda doğrulanan olayda uçaktan düşen cesetin kimliğinin tespit edilmeye çalışıldığı belirtildi. Uzmanlar cesedin, Amerika'ya kaçak giriş yapmak isteyen mültecilerden birine ait olduğunu ve uçağa kaçak bindiğini düşündüklerini ifade ettiler.

Gökyüzünden düşen ceset

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
saol bob bizi çok aydınlattın bende bundan sonra ya yorum yazmıycam,yada senin gibi tutarlı yazıcam merak etme :))) laleli yi karıştırma benim onla alıp veremediğim yok.ayrıca ben piste nasıl düştüğü ile ilgili birşey yazmadım adam aprona nasıl çıktı onu sordum istersen başkasına okutma okuma ,yazma öğren ondan sonra gel.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Cockpit crew iniş takımlarını kaaç feet'te açtı ki piste düştü bu ceset? komik..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Aynı olay AHL çıkışlı bir uçuşta da oldu yaklaşık 12-13 yıl önce. Kaçan kişi iranlıydı. Sanırım Delta havayollarının uçağına binmişti...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
flypgs sen bu rumuzla yazma ister her konuda da bilgilisin maşallah.benimde sabihadaki yıllarıma heba etme.buz çözülüp piste düşmüştür rahmetli....zaten tutarlı bi yorumunu göremedik kaç gündür hem ilgisiz hem bilgisiz.lale kavununu konuşturma.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000