08 Ağustos 2011, Pazartesi 18:00:22

GÖKYÜZÜNDE SKANDAL!

Hong Kong merkezli Cathay Pacific şirketinin kabininde yaşanan seks partisi nedeniyle bütün uçucu personeller ifade vermeye çağrıldı.
  • erişemedikleri ciğere mundar demeye başlamışlar. kaptan arkdaşlarıma sesleniyorum, mesleğimizin onurunu kimseye kpatırmayalım, giydiğimiz bir ceketi ikinciye giymeyelim, her şey tadında kalsın, rüzgarınız bol olsuın. hayırlı uçuşlar.
  • pilot kızları evet iyi yaa ben de katılıyorum...
  • ya zaten bizi anlayan bi hostesler bi de pilot kızları var..o zevkimizden de mahrum etmeyin bariii!! hatta pilot kızları baya iyi
  • pilot arkadaşıma katılıyorum, tamam çok da şikayetçi olduğumuz söylenemez ama gerçekten yoğun tahrik altındayız. malum işimiz de oldukça stresli ve bizi anlayan insanlarla biraz kafamızı dağıtmak bize daha cazip geliyor. Hem hangi erkek istemezki kendisine yazıldığını ve her yönden istendiğini???
Uçuş esnasında dev yolcu uçağının kokpitinde, kaptan pilotun kadın kabin görevlisiyle yaptığı seks partisini, yardımcı pilot filme alıp arkadaşlarına gösterince, soruşturma başlatıldı.

Çekimlerin uçuş esnasında yapıldığı, pilotların, kadın kabin görevlisinin şirket çalışanı, uçağın aynı şirkete ait olduğu kesinlik kazandı ama oral seks esnasında yapılan çekimlerdeki kişilerin kimler olduğu henüz netlik kazanmadı. 

Çekimlere göre uçağın otomatik pilot modunda uçtuğu tahmin edilirken, yardımcı pilotun kamerayla çekim yaptığı ve kameranın mikrofonuna konuştuğu görünüyor.

Alman Bild gazetesine göre yaşanan skandal olayın ardından, Cathay Pacific Airways şirketi, 8.000 kadın kabin görevlisi ve yüzlerce pilot yardımcısını sözlü olarak ifade vermeye çağırdığı belirtildi.

Şirket, bu üçlü seks partisine katılan personelin tespit edildiği takdirde, nasıl bir ceza uygulayacağını ise açıklamadı.
GÖKYÜZÜNDE SKANDAL!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Misafir ~ 7 yıl önce
erişemedikleri ciğere mundar demeye başlamışlar. kaptan arkdaşlarıma sesleniyorum, mesleğimizin onurunu kimseye kpatırmayalım, giydiğimiz bir ceketi ikinciye giymeyelim, her şey tadında kalsın, rüzgarınız bol olsuın. hayırlı uçuşlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
pilot kızları evet iyi yaa ben de katılıyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ya zaten bizi anlayan bi hostesler bi de pilot kızları var..o zevkimizden de mahrum etmeyin bariii!! hatta pilot kızları baya iyi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
pilot arkadaşıma katılıyorum, tamam çok da şikayetçi olduğumuz söylenemez ama gerçekten yoğun tahrik altındayız. malum işimiz de oldukça stresli ve bizi anlayan insanlarla biraz kafamızı dağıtmak bize daha cazip geliyor. Hem hangi erkek istemezki kendisine yazıldığını ve her yönden istendiğini???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000