22 Temmuz 2016, Cuma 11:30:24

Gökjet lisesi iflas etti

Türkiye’nin ilk özel havacılık lisesi Gökjet iflas etti. Ortaklardan Çağatay Fırat’ın iflas başvurusu sonrası Bakırköy 1. Asliye Ticaret Mahkemesi şirketin iflasına karar verdi.
  • Lafta havacılık lisesi ama hiç bir şeyi Yok sadece 4 tane meslek dersi var hiç birşeyin eğitimi verilmiyor. Ve 9ncu sınıfta kayıt olurken staj ı biz ayarlıyoruz dediler ve kayıt oldum ama şimdi 12. Sınıfım mezun olacağım hala staj yapamadım. Bu okulun tanıtımlarına inanmayın. Ve okulda sadece bir tane motor var başka hiç birşey Yok.... ayrıcada okulda öğretmen maaşları ödenmediği için çoğu öğretmenler okuldan gitmek zorunda kaldı....
  • havacılık lisesi kurdular havacılık kursu açtılar şimdi yine aynı yöntemle başkalarının parasıyla kolej açıyorlar. bununla kaptan ekürisi para toplama işini öyle ilerlettiki uçtuğu yabancı pilotları bile ortak yapıp!! paralarını alıyor. Paraları topluyorlar ama okullarındaki personel maaşlarını bile ödemiyorlar alacaklılar tahsilat yapana kadar göbekleri çatlıyor şirketlerin resmi sahibi olarak ise ne bu kaptan ne de paralarını alıp ortak ettikleri!!! görünüyor.SY'a hiç çamur atmasınlar hepsini tanıdık ona göre taraf olduk
  • OKULUNUZUN YENİ YERLEŞKESİNDE HAYIRLI OLMASINI BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ. YANINIZDAYIZ
  • Bu CF'in THY'de uçan bir uşak pilotu var bunu kullanarak paralı pilotları bulup iş kuracağız diye paralarını alıp sonrada battı diye yeni ufuklara yelken açtıran!! Aman dikkat!!!

Türkiye’nin ilk özel havacılık lisesi Gökjet iflas etti. Ortaklardan Çağatay Fırat’ın iflas başvurusu sonrası Bakırköy 1. Asliye Ticaret Mahkemesi şirketin iflasına karar verdi.
 
Bakırköy 1 Asliye Ticaret Mahkemesi’nin 26 Mayıs tarihinde verdiği karar ile Gökjet Havacılık Eğitim A.Ş, resmen iflas etti.  Türkiye’nin ilk ve tek özel havacılık lisesi olan Gökjet, 2012 yılında Florya’da kurulmuştu.

Anonim şirket olarak kurulan ve sonrasında ortaklar arasındaki anlaşmazlık ile sıkıntılı sürece giren Gökjet Havacılık Eğitim A.Ş, son olarak ortaklardan Çağatay Fırat’ın başvurusuyla iflas sürecine girmişti.

Diğer ortak Sait Yılmaz ile Çağatay Fırat arasında yaşanan hukuk savaşının sonunda mahkeme iflasa hükmetti.  İflas kararını değerlendiren Sait Yılmaz, okulun Florya’daki yerleşkesinden taşınarak Büyükçekmece ilçe sınırlarında aynı isimle eğitim vermeye devam edeceğini ve hiçbir öğrencinin mağdur edilmeyeceğini açıkladı.

©Airporthaber.com

Gökjet lisesi iflas etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (56)

İşim vermek istemeyen öğrenci ~ 9 gün önce
Lafta havacılık lisesi ama hiç bir şeyi Yok sadece 4 tane meslek dersi var hiç birşeyin eğitimi verilmiyor. Ve 9ncu sınıfta kayıt olurken staj ı biz ayarlıyoruz dediler ve kayıt oldum ama şimdi 12. Sınıfım mezun olacağım hala staj yapamadım. Bu okulun tanıtımlarına inanmayın. Ve okulda sadece bir tane motor var başka hiç birşey Yok.... ayrıcada okulda öğretmen maaşları ödenmediği için çoğu öğretmenler okuldan gitmek zorunda kaldı....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aynı tezgaha devam ~ 6 ay önce
havacılık lisesi kurdular havacılık kursu açtılar şimdi yine aynı yöntemle başkalarının parasıyla kolej açıyorlar. bununla kaptan ekürisi para toplama işini öyle ilerlettiki uçtuğu yabancı pilotları bile ortak yapıp!! paralarını alıyor. Paraları topluyorlar ama okullarındaki personel maaşlarını bile ödemiyorlar alacaklılar tahsilat yapana kadar göbekleri çatlıyor şirketlerin resmi sahibi olarak ise ne bu kaptan ne de paralarını alıp ortak ettikleri!!! görünüyor.SY'a hiç çamur atmasınlar hepsini tanıdık ona göre taraf olduk

Yanıtla

Kalan karakter 1000
VELİLER ~ 6 ay önce
OKULUNUZUN YENİ YERLEŞKESİNDE HAYIRLI OLMASINI BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ. YANINIZDAYIZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY'de Pilot Dikkat! ~ 6 ay önce
Bu CF'in THY'de uçan bir uşak pilotu var bunu kullanarak paralı pilotları bulup iş kuracağız diye paralarını alıp sonrada battı diye yeni ufuklara yelken açtıran!! Aman dikkat!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000