11 Ekim 2018, Perşembe 15:10:48

Gökhan Sarıgöl gözaltına alındı

Temsil gözetim şirketi Fly Service'in sahibi Gökhan Sarıgöl, gözaltına alındı.
  • Düşenin dostu olmaz derler sanki ayakta olanın dostu var... Kaç kişi ekmek yiyor o şirketten meyva veren ağaçta taşlanjyor Bilmeden yorum yapmak kul hakkına girmektir.. Suç varsa cezada vardır bırakın adalet karar versin
  • su testisi su yolunda kırılır,çok ah aldı..bu daha iyi günleri suçlamalar ispatlanabiliyorsa yandı bakalım bu sefer de ona buna para yedirip gün yüzü görebilecek mi?
  • Şimdi O şirkette çalışanlara Piyango vurur.Allah yardımcıları olsun.Bu her zaman böyledir. :-((((
  • acı olan şey, onlarca insan uğradıkları haksızlıkların karşılığında değil , böyle bir olaydan dolayı bu şahsın ceza alacağı - alabileceği ile teselli bulmaya çalışacak.
  • Acaba teknik takipte kendisine tüm şirketlerin sırlarını yetiştiren, para ile beslediği handling şirketlerinin tepe adamları ve rakip şirketlerde satın aldığı adamların konuşmaları da takılmışmıdır? Şimdi o müdürler hop oturup hop kalkıyormudur?
  • şaşırdık mı..?? tabiiki hayır..

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılıkla Mücadele ekipleri, Anadolu’dan kaçak kazı ve hırsızlık gibi yöntemlerle temin ettiği tarihi eserleri başta Avrupa ülkeleri olmak üzere yabancı ülkelere kaçırıp satan bir şebekeyi takibe aldı. Yapılan teknik ve fiziki izlemelerde şebekenin içerisinde bulunan şüphelileri tek tek belirleyen ekipler, şebeke üyelerine yönelik bu hafta başında operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyonların ilk ayağında şebeke üyesi  5 şüpheliyi gözaltına alan ekipler, devam ettirdiği soruşturma kapsamında şebekeyle bağlantılı olduğu ileri sürülen bir iş adamını yakalayıp gözaltına aldı.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre, yüklü miktarda tarihi eserle ele geçirilen şebeke üyelerinin ifadesi ve irtibatlarından tespit edilen iş adamının, Atatürk Havalimanı’nda temsil gözetim hizmeti veren Fly Service'in sahibi Gökhan Sarıgöl olduğu öğrenildi.

Vatan caddesindeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürülerek sorguya alınan iş adamıyla birlikte şebeke üyelerinin sorgu ve ifade alma işleminin devam ettiği öğrenildi. 

Gökhan Sarıgöl gözaltına alındı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Sarıkuş ~ 4 saat önce
Düşenin dostu olmaz derler sanki ayakta olanın dostu var... Kaç kişi ekmek yiyor o şirketten meyva veren ağaçta taşlanjyor Bilmeden yorum yapmak kul hakkına girmektir.. Suç varsa cezada vardır bırakın adalet karar versin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
challenger ~ 4 gün önce
su testisi su yolunda kırılır,çok ah aldı..bu daha iyi günleri suçlamalar ispatlanabiliyorsa yandı bakalım bu sefer de ona buna para yedirip gün yüzü görebilecek mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ÇLŞ ~ 6 gün önce
Şimdi O şirkette çalışanlara Piyango vurur.Allah yardımcıları olsun.Bu her zaman böyledir. :-((((

Yanıtla

Kalan karakter 1000
b ~ 6 gün önce
acı olan şey, onlarca insan uğradıkları haksızlıkların karşılığında değil , böyle bir olaydan dolayı bu şahsın ceza alacağı - alabileceği ile teselli bulmaya çalışacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Handlingler ~ 7 gün önce
Acaba teknik takipte kendisine tüm şirketlerin sırlarını yetiştiren, para ile beslediği handling şirketlerinin tepe adamları ve rakip şirketlerde satın aldığı adamların konuşmaları da takılmışmıdır? Şimdi o müdürler hop oturup hop kalkıyormudur?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fly service hukuk ~ 6 gün önce
Handlingler ; bu yorumları yaparken soylediklerinizden eminseniz altinada isim yazabilir miyiz ??
hoba ~ 4 gün önce
vay anam vay neler dönmüş serhat ya
a ~ 7 gün önce
şaşırdık mı..?? tabiiki hayır..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cevap ~ 4 gün önce
Bugün hepsinin ismi Yusuf Yusuf! Ama mesela Kartallar yüksek uçar, Güneş doğudan doğar,evin Tosunundan kurbanlık olmaz vs bs
Air ~ 3 gün önce
Aynen

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000