05 Temmuz 2016, Salı 18:49:29

Giresun'da askeri helikopter düştü

Giresun'da içerisinde üst düzey askeri yetkililerin de bulunduğu askeri helikopterin düştüğü öne sürüldü.
  • Sikorski savas helikopterleri Bayram ziyaretleri yapilsin,es ve cocuklar tasinsin diyemi aliniyor.Bazi kisilerde olayi carpitiyor.Bayram ziyareti yapilmasin diyen yok.Ama bunun yolu savas helikopterleri degil.Demekki envanterdeki diger savas helikopterleride bayramda ziyaretci tasinmasi icin kullanilmis.Ulkenin kit kaynaklarina ve vergilerine yazik.Gelecek kurban bayraminda Bodrum a bayram ziyaretine bende Sikorski istiyecem.
  • Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun...
  • Bu kaza sabotaj 100%
  • pilot askeri kokenlimi. sivillerin ne isi var askeri helikopterde.

Giresun’un Alucra ilçesinde düşen helikopterin düşüş noktasının Çakrak Köyü Kınadere mevkiisi Taflantepe Obası olduğu, yöredeki köylülerin helikopterin düşmesinin hemen ardından helikopterin düştüğü yere giderek yaralıları kurtardığı öğrenildi.

Köylülerin ifadelerine göre helikopterde pilotlar ve komutan eşleri de dahil olmak üzere toplam 14 kişinin olduğu kaydedildi. İlk belirlemelere göre helikopterde bulunan askeri personelden birinin şehit olduğu, 2'sinin ise durumunun ağır olduğu bildirildi.

Helikopterde Alucra ilçesine bir şehit yakınına ziyarete giden Jandarma Bölge Komutan Vekili Tuğgeneral Mustafa Doğru ve eşinin, il jandarma kurmay başkanı ve eşi ile, il alay komutanı ve eşinin de aralarında bulunduğu 14 kişi bulunuyordu. Helikopterin bölgede etkili olan sis nedeniyle düştüğü ifade ediliyor.

Giresun'da askeri helikopter düştü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Sikirski S 70 ~ 2 yıl önce
Sikorski savas helikopterleri Bayram ziyaretleri yapilsin,es ve cocuklar tasinsin diyemi aliniyor.Bazi kisilerde olayi carpitiyor.Bayram ziyareti yapilmasin diyen yok.Ama bunun yolu savas helikopterleri degil.Demekki envanterdeki diger savas helikopterleride bayramda ziyaretci tasinmasi icin kullanilmis.Ulkenin kit kaynaklarina ve vergilerine yazik.Gelecek kurban bayraminda Bodrum a bayram ziyaretine bende Sikorski istiyecem.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vicdan ~ 2 yıl önce
Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aa ~ 2 yıl önce
Bu kaza sabotaj 100%

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gonyali ~ 2 yıl önce
pilot askeri kokenlimi. sivillerin ne isi var askeri helikopterde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Asker çocuğu ~ 2 yıl önce
Şehit ailesine ziyarete ailece gidilir sivillerin olması normal. Şu pilot asker kökenli mi muhabbetini bi bitirin artık.
Protokol ~ 2 yıl önce
Sehit yakinlarinin bayram ziyaretlerinde , komutanlarin es ve cocuklarinin katilmasi yazili olmayan bir gelenektir. Genellikle esler birebir daha rahat dertlesebilsinler diye yapilan bir uygulama.
gonyaliya ~ 2 yıl önce
Sus da adam sansinlar sperm israfi...
? ~ 2 yıl önce
kansız mıyız?
Yuh ~ 2 yıl önce
Allah ıslah etsin
Sierra ~ 2 yıl önce
Evet asker.Kökeni belli bari ya senin?uğursuz
. ~ 2 yıl önce
Pilot askeri kökenli ama senin ne kökenli olduğun muamma
hakli ~ 2 yıl önce
Adam haklı beyler eşin çocuğun işi ne? Bazı. Çevrelere kendi elimizle koz veriyoruz tskya saldirsin itibarsizlastirsinlar diye. Hukuk gelenek dinlemez kim bindirdiyse hesabını verir. Vicdani sorumluluk ayrı mevzu. Allah rahmet etsin ülkenin başı sağolsun.
Vics ~ 2 yıl önce
"Gonyalı" tez zamanda belanı bulursun umarım
Gonyalıya ~ 2 yıl önce
Telefonu elinden bırak ve hemen bir psikiyatriste koş. Şehitlerimizin mekanı cennet olsun.
Asker Pilot. ~ 2 yıl önce
Sen de seni şuursuzca beğenenler akıl ve vicdan fukarasısınız. Anlayacak beynin de vicdanında yok belli ama yine de anlatalım. Bak bu kazada hayatını kaybedenler arasında pilotların yanısıra eş ve çocuklar da var. Hem de havacılıkla hiç alakası olmayanlar. Bunlar nereye gidiyorlar biliyor musun zavallı mahlukat. Daha önceden şehit olanların ailelerini ziyarete. Öylesine piknik veya bayram havasında değil, evlatlarını eşlerini babalarını bir daha göremeyecek olanlara moral vermeye 'YANINIZDAYIZ' demeye. Hava akşamdan beri yağışlı ve bu helikopterlere senin düşünce yapındakiler nedeni ile meteoroloji radarı konmuyor. 1996 daki iki helikopter vurulana kadar chaff ve flare sistemi de takılmıyordu. Sen hiç evladını senin gibi hak etmeyenler yaşasın ve densizlik etsin diye hayatını feda etmiş böyle acılı bir aileyi ziyaret etmedin di mi? Etsen böyle dengesiz yorumlar yapıp arkandaki acıyı her fırsatta dile getirmezdin. Senin gibiler yüzünden daha çok seçici olmak zorundayız.
asker ~ 2 yıl önce
Hiçbir Gonyalı utancından ben Gonyalıyım demez çünki hepsi sevilmediğni bilir zaten

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000