03 Nisan 2014, Perşembe 14:22:27

GERMANIA ZONGULDAK UÇUŞLARINA BAŞLADI

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Saltukova beldesinde bulunan havalimanından Almanya’ya yurt dışı seferleri bugün itibariyle başladı.
  • bencede diger sirketlerin zonguldaga gelmeleri gerekir böylece rekabet artar ve bilet fiyatlari biraz olsun düser yoksa germania istedigi gibi fiyat uygulamasi yapmaya devam eder
  • İstanbul Atatürk Havalimanından seferler olsa Zonguldaka yolcu sorunu olmaz THY ve başka şirketleri bekliyoruz.
  • Insallah daha iyi olur. Tebrikler...
  • Seneye inşallah Belçikadan hafta da bir uçuş da olsa seviniriz Brüksel ve ya Liege. Hasan beye de tebrikler( inat ve azim ile havalimanın faal tutup zonguldak havalimanın pazarlamaya devam ediyor). Not: İç hatlarda olsun artık Zonguldak-Antalya, Zonguldak-İzmir, Zonguldak-Trabzon. Belçıkadan Nami Ö.

Düsseldorf’tan sabah saatlerinde kalkan Germania Havayolları'na ait yolcu uçağı 148 yolcusu ile saat 10.20’de Zonguldak Havalimanı'na iniş yaptı. Uçağın iniş öncesi Almanya’ya gitmek için hazırlanan 150 yolcu ise son hazırlıklarını havalimanında tamamladı. Uçağın Düsseldorf’tan gelmesi ile içinde bulunan 148 yolcu, Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Zonguldak Havalimanı Müdürü Hasan Özşahin, Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Coşkun ve Zonhav yetkilisi Recep Kahya tarafından karşılanarak kendilerine çiçek takdim edildi.

Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, 2014 yılı uçak seferlerinin hayırlı olmasını diledi. Zonhav yetkilisi Recep Kahya ise bu yıl Düsseldorf’tan haftada 3 sefer yapılacağını ve bu seferlerin artacağını ifade etti. Zonguldak Havalimanı Müdürü Hasan Özşahin de yaptığı açıklamada, “2014 yılı uçak seferlerini 3 Nisan itibari ile Kasım sonuna kadar başlatmış bulunuyoruz. İnşallah bu sene beklediğimiz artış oranı yüzde 20 civarında olacaktır. Geçen yıl olduğu gibi Dortmund’dan uçaklar gelmeye başladı. Hafta içi 4 sefer, yaz aylarında bu sefer 5-6’ya çıkacak. Umarım kazasız, belasız bir yıl geçer. Bölgemizdeki vatandaşlarımıza ve gurbetçilerimize hizmet etmekten memnuniyet duyarız” diye konuştu. Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Coşkun’da 2014 yılı Almanya, Zonguldak uçak seferlerinin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

GERMANIA ZONGULDAK UÇUŞLARINA BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

gurbet 67 ~ 3 yıl önce
bencede diger sirketlerin zonguldaga gelmeleri gerekir böylece rekabet artar ve bilet fiyatlari biraz olsun düser yoksa germania istedigi gibi fiyat uygulamasi yapmaya devam eder

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
İstanbul Atatürk Havalimanından seferler olsa Zonguldaka yolcu sorunu olmaz THY ve başka şirketleri bekliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Insallah daha iyi olur. Tebrikler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haydi ZONHAV ~ 4 yıl önce
Seneye inşallah Belçikadan hafta da bir uçuş da olsa seviniriz Brüksel ve ya Liege. Hasan beye de tebrikler( inat ve azim ile havalimanın faal tutup zonguldak havalimanın pazarlamaya devam ediyor). Not: İç hatlarda olsun artık Zonguldak-Antalya, Zonguldak-İzmir, Zonguldak-Trabzon. Belçıkadan Nami Ö.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000